Redakcijas sadaļu atbalsta

Jaunais «Porsche Macan» sasniedzis Eiropu

Štutgarte. Porsche pirmizrāde Parīzē: jaunajā Macan ir ierīkots efektīvs turbopūtes 2,0 litru četrcilindru benzīna motors ar uzlabotu sadegšanas kameras ģeometriju un benzīna daļiņu filtru. Tas nodrošina 180 kW (245 ZS) jaudu, un tā maksimālais griezes moments ir 370 Nm. Apvienojumā ar tā septiņpakāpju PDK dubultā sajūga pārnesumkārbu šis kompaktais SUV var 6,7 sekundēs paātrināties no 0 līdz 100 km/h un sasniegt maksimālo ātrumu 225 km/h. Tā degvielas patēriņa rādītājs saskaņā ar Eiropas jauno braukšanas ciklu (NEDC) ir 8,1 l/100 km (sk. parindi).

Modelis ir pilnīgi pārveidots, visizteiksmīgākās jaunās noformējuma, ērtību, savienojamības un braukšanas dinamikas iezīmes ietver telpisku LED gaismas paneli aizmugurē un jaunu, pilnīgi savstarpēji savienotu Porsche komunikācijas pārvaldības sistēmu ar 10,9 collu skārienekrānu automobilī. Eiropā jaunais Macan debitēja Parīzes autoizstādē.

No jauna pilnveidota šasija, lai uzlabotu līdzsvaru

Automobiļa dinamika joprojām ir Macan pamatpazīme. Pārveidotā šasija palielina komfortu un padara Macan vadīšanu vēl patīkamāku. Kā tas ir raksturīgi sporta automobiļiem, tam ir uzstādītas dažādu izmēru riepas, lai braucējs varētu pilnīgi izmantot inteliģentās pilnpiedziņas Porsche vilces pārvaldības (PTM) sistēmas priekšrocības un atļauties dinamisku braukšanas stilu. Jaunizstrādātās riepas ar uzlabotiem veiktspējas raksturlielumiem nodrošina vēl labāku sānisko dinamiku. Riteņu diametrs ir no 18 collām standarta komplektācijā līdz 21 collai papildaprīkojuma piedāvājumā.

Vēl plūdenāka forma ar visām LED gaismām un jaunas krāsas

Saskaņā ar Porsche raksturīgo veidolu jaunajam Macan ir telpisks LED gaismas panelis automobiļa aizmugurē. Bremžu signāllukturu četrpunktu konstrukcija ir vēl viens lielisks zīmola identitātes iemiesojums. LED tehnoloģija ir izmantota jaunizstrādātajos standarta aprīkojuma galvenajos priekšējos lukturos, savukārt izvēles Porsche dinamisko apgaismojuma sistēmu Plus (PDLS Plus) var izmantot, lai adaptīvi vadītu gaismas sadali. Macan priekšpuse ir pamatīgi pārveidota un tagad izskatās platāka. Autovadītājiem tagad ir vairāk iespēju izpaust savu personību ar četrām jaunām virsbūves krāsām — Mamba Green Metallic metāliski zaļo, Dolomite Silver Metallic sudrabaino, Miami Blue zilo un Crayon pelēcīgo.

Pilnīga savstarpēja savienojamība: Porsche Connect Plus un tiešsaistes navigācija standarta aprīkojumā

Macan piedāvā vairākas digitālās iespējas, izmantojot jauno Porsche komunikācijas pārvaldības (PCM) sistēmu. Full-HD skārienekrāns tagad ir 10,9 collas plats (iepriekš 7,2 collas). Tāpat kā modeļos Panamera un Cayenne lietotāja saskarni var pielāgot ar iepriekšdefinētiem elementiem, lai tā atbilstu personiskajām prasībām. Ar pilnīgu savstarpējo savienojamību standarta aprīkojumā jaunā sistēma ietver tiešsaistes navigāciju, mobilā tālruņa pievienošanas iespēju, divas audio saskarnes un intelektisko balss vadību. Citas standarta aprīkojumā ietvertās funkcijas ir Porsche Connect Plus (ar LTE tālruņa moduli un SIM karšu lasītāju), WLAN tīklājs un neskaitāmi Porsche Connect pakalpojumi. Būtiska nozīme ir iespējai izveidot savienojumu ar Here Cloud, ko izmanto navigācijas nolūkos. Mākonis autovadītāju visu laiku nodrošina ar visjaunākajiem tiešsaistes datiem, ļaujot ātri aprēķināt maršrutu. Lietotnes Porsche Connect un Porsche Car Connect ļauj autovadītājam sazināties ar Macan, izmantojot viedtālruni. Lietotni Offroad Precision var izmantot, lai vēl dziļāk izjustu braukšanu ar Macan pa bezceļiem un ierakstītu to.

Jaunas papildaprīkojuma iespējas: GT sporta stūre, gaisa jonizators un satiksmes palīgsistēma

Jaunajam Macan ir pieejams plašāks papildaprīkojuma iespēju klāsts ar uzlabotām palīgsistēmām. Papildaprīkojumā piedāvātā GT sporta stūre atspoguļo Porsche 911 stilu. Stūrē iebūvētais režīmu slēdzis, kas ietver pogu "Sport Response", ir daļa no papildaprīkojuma pakotnes "Sport Chrono", ko var uzstādīt automobilī Macan. Jaunā satiksmes palīgsistēma izmanto adaptīvo kruīzkontroli, kas ļauj automobilim virzīties ar ātrumu līdz 60 km/h, lai brauciens būtu patīkamāks un mierīgāks. Tāpat sistēma spēj pusautomātiski paātrināt un bremzēt, kā arī palīdz autovadītājam palikt savā joslā satiksmes sastrēgumos un lēnā satiksmes plūsmā. Porsche ir papildinājis ērtību uzlabošanai paredzēto papildaprīkojuma klāstu. Tagad tajā ir ietverts apsildāms vējstikls un gaisa jonizators, kas kopā ar smalko daļiņu gaisa filtru (uzstādīts standarta aprīkojumā) uzlabo gaisa kvalitāti automobiļa salonā.

Jauno Macan ar vairāk standarta aprīkojumā iekļautu funkciju var pasūtīt jau tagad

Jaunais Macan tagad ir pieejams pasūtīšanai. Porsche rūpnīcā Leipcigā būvētais kompaktais SUV ir pieejams no 49 200 EUR, neskaitot PVN. Standarta piedāvājuma klāsts ir paplašināts un ietver LED galvenos priekšējos lukturus, jauno PCM ar tiešsaistes navigāciju un Connect Plus, kā arī pretzagļu signalizācijas sistēmu ar salona novērošanu.

Macan: kombinētais degvielas patēriņš 8,1 l/100 km; kombinētā CO2 izplūde 185 g/km.

Patēriņa un CO2 izplūdes vērtība ir noteikta saskaņā ar jauno Pasaules vienoto vieglo automobiļu testēšanas procedūru (WLTP). No tā izrietošās NEDC vērtības pagaidām ir jāturpina norādīt. Šīs vērtības nevar salīdzināt ar vērtībām, kas ir noteiktas saskaņā ar līdz šim izmantoto NEDC mērīšanas procedūru.

Sīkāka informācija par jaunu vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo, specifisko CO2 izplūdi ir atrodama "Jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izplūdes un enerģijas patēriņa vadlīnijās" [Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen], kas par brīvu ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un no Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT).

Avots: Baltijas sporta auto

Turība - 3361
Darba piedāvājums!

Darba piedāvājums!

aicina savā komandā pārdošanas nodaļās vadītāju.

TBS

Līgo Svētki Turcijā 22/06 no 265 € !

Līgo Svētki Turcijā 22/06 no 265 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 22/06 uz nedēļu no 265 € !

EUR 265 | Hot Travel

Dārza svētki Rundālē

Dārza svētki Rundālē

ZS Līcīši, Rundāles pils un Bauskas pils. Skaisti svetki, tikai vienu reizi gadā. Izbaudi kopā ar Nikos Travel! Izbraukšana 29.06.2018- tikai 19 EUR

EUR 19 | Nikos Travel

Gruzija aktīvās atpūtas cienītājiem

Gruzija aktīvās atpūtas cienītājiem

Vēlies izbaudīt mežonīgu, bezgala skaistu dabu, pieēsties pasaulē gardākos šašlikus, izbaudīt patiesu viesmīlību?

Baltic DMC Group

Vasaras ceļojumi jebkurai gaumei

Vasaras ceļojumi jebkurai gaumei

Vasaras ceļojumi jebkurai gaumei!🧐 Izdevīgas cenas 🧐 👉 Rezervē mājaslapā ātri un ērti

VRK Travel

Sibīrijas zilā pērle - Baikāla ezers!

Sibīrijas zilā pērle - Baikāla ezers!

Baikāla apkārtnē mājo īpaša maģija. Taiga, daudzveidīgā un bagātā kultūra, ūdenskritumi - krāšņs un bagātīgs ceļojums!

EUR 2560 | Jēkaba Ceļojumi

Ābolu svētki Anīkšķos

Ābolu svētki Anīkšķos

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 21.09.19 - 0 Diena. Burbišķu muiža, Pastaigu taka koku galotnēs, Etnokosmoloģijas muzejs, Zirgu muzejs, Brauciens zirga pajūg

EUR 86 | AP SAULI

Rudens skolēnu brīvlaiks Maldīvu salas

Rudens skolēnu brīvlaiks Maldīvu salas

Izlidošana no Rīgas 17.10. uz 13 naktīm. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 1169 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv