Redakcijas sadaļu atbalsta

Kāda austrāliete sarīko skandālu pēc tam, kad lidsabiedrība to nodēvējusi par jaunkundzi, nevis doktori

Kāda austrāliete sarīko skandā

Foto: Pixabay.com

"Es nemācījos augstskolā 8 gadus, lai pret mani šādi attiektos," sacījusi kāda Austrālijas dāma, kuru Austrālijas lidsabiedrība "Qantas" nodēvējusi par "jaunkundzi", nevis "doktori", kad tā kāpusi lidmašīnā.

Sieviete nav bijusi apmierināta ar uzrunu, uzskatot, ka viņas akadēmiskajam titulam, kas arī ir jānorāda, pērkot biļetes un reģistrējoties lidojumam, nav piešķirta pietiekama cieņa. Viņa sarīkojusi visai lielu skandālu sociālajos tīklos, pieprasot aviokompānijas atvianošanos.

Doktore Siobhana O'Dvaijere, kas šobrīd strādā Lielbritānijā, "Twitterī" ierakstījusi sūdzību, kuru "tālāk padevuši" vairāki tūkstoši cilvēku, kas piekrīt - aviokompānijas darbiniecei būtu bijis jāuzrunā sieviete pēc viņas akadēmiskā titula.

Tomēr vēl vairāk cilvēku nesaprot sacelto traci, norādot, ka tā ir "piesiešanās sīkumiem" un akadēmiskos sasniegumus ieguvusī kundze neprot uzvesties. Tāpat cilvēki uzskata, ka sieviete vienkārši vēlas sev un savam akadēmiskajam titulam vēlas pievērst uzmanību.

Lidsabiedrība pati gan noraida pārmetumus savai apkalpei, norādot, ka tā vienmēr ir maksimāli profesionāla un neredz pamatojumu atvainoties par notikušo vai kā savādāk reaģēt uz notikušo.

Avots: Baltictravelnews.com/Daily Mail

BAT - 3305
photo

Ceļojumi uz Turciju 29/09 no 395 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 29/09 uz nedēļu no 395 € !

EUR 395 | 01.10.2018 | Hot Travel

photo

Kamermūzikas dienas Jēkabpilī

No 26.09-18.10.Jēkabpils Tautas namā norisināsies Kamermūzikas dienas Jēkabpilī.

Jēkabpils TIC

photo

Porto Jaunajā gadā 649 €

Izlidošana no Rīgas 28.12.18.

EUR 649 | 15.12.2018 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv