Atraktīva nedēļas nogale gaidāma Tukuma apkārtnē

Šajā nedēļas nogalē visi pulcēsies Šlokenbekas muižā pie Tukuma, kur tiks svinēti muižas svētki “Visi gaņģi vaļā” un notiks vērienīgais taku skrējiens “Stirnu buks”.

Bet vēl pirms tam piektdienas, 17.augusta pēcpusdienā - pulksten 17.00 visi mākslas cienītāji aicināti uz Edgara Vērpes personālizstādes atklāšanu mākslas galerijā “Durvis”. Tajā būs apskatāmi pēdējos piecos gados tapuši darbi – gleznas un skulptūras, kā arī vēl līdz šim neizstādīti darbi. Adrese: Galerija “Durvis”, Brīvības laukums 21, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 28391437, www.tukumamuzejs.lv/galerija-durvis

Mūzikas cienītāji, piektdien, 17.augusta vakarā aicināti uz Kandavu, kur pulksten 19.00 Kandavas pilskalnā uzstāsies Artas Jēkabsones kvintets ar koncertu “Light”. Arta ir latviešu džeza vokāliste, komponiste un aranžētāja, kuras mūzikas albumā “Light” atspoguļots divu gadu pārdomu un iedvesmas laiks, kurš ir iemūžināts kopā ar jauniem un daudzsološiem Ņujorkas mūziķiem. Koncertā piedalās: Arta Jēkabsone - balss, Teo Walentiny – klavieres, Lucas Kadish – ģitāra, Nick Dunston – bass, Connor Parks – bungas un Rūdolfs Dankfelds – bungas. Adrese: Kandavas Bruņinieku pilskalns, Kandava. Vairāk informācijas www.kandava.lv, www.artajekabsone.com.

Šlokenbekas muiža sestdien, 18.augustā, savus vārtus muižas svētkos “Visi gaņģi vaļā” viesiem vērs jau sākot no pulksten 9.00 ar “Veselības gaņģi”, kad sāksies taku skrējiena “Stirnu buks” dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana. Pirmais starts distances “Susurs” dalībniekiem tiks dots pulksten 11.00 un ik pa laika posmam līdz pulksten 12.00 startēs arī pārējo distanču dalībnieki. Savukārt no pulksten 15.00 sāksies sacensību uzvarētāju apbalvošana. Vairāk informācijas pa tālruni 29558557, www.stirnubuks.lv.

Šlokenbekas muižas svētku ietvaros visi citi gaņģi tiks vērti no pulksten 13.00. “Prieka gaņģī” būs skatāms brīvdabas mūzikls “Ceļojums apkārt zemeslodei”. “Radošajā gaņģī” darbosies “7 balles” mobilā koku meistardarbnīca, sakausējamo mozaīku meistardarbnīca, būs iespēja izgatavot savu neatkārtojamo nozīmīti, bet no pulksten 15.00 līdz 18.00 darbosies zinātniskā laboratorija bērniem. “Sajūtu gaņģī” būs iespēja uzgleznot sev hennas tetovējumu, bet no pulksten 12.00 līdz 15.00 piedalīties putu ballītē un izvizināties ar zirgu.

Darbosies arī “Labumu gaņģis”, kur tiks piedāvāti atspirdzinoši dzērieni, gardi ēdieni, darbosies tirdziņš, un būs iespēja piedalīties meistarklasē un mieloties ar Skrīveru saldējumu. Pulksten 15.45 visi aicināti uz Umurkumuru, bet vakarā - pulksten 18.30 izbaudīt grupas “Colt” koncertu. Ieejas maksa Šlokenbekas muižas svētkos 5 EUR personai. Skrējiena “Stirnu buks” dalībniekiem ar zīmodziņu un 2 līdznācējiem ieeja bez maksas.  Adrese: Šlokenbekas muiža, Milzkalne, Smārdes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29904147, www.facebook.com/SlokenbekasMuiza/.

Lai prieka un izturīgas pilna nedēļas nogale! Uz Tukumu pēc smukuma!

Avots: Tukuma TIC

Turība - 3385
Izgaršo Latgali- 21.09.2019

Izgaršo Latgali- 21.09.2019

Tev būs iespēja iepazīt Latgali visā tās krāšņumā, mielojoties ar īstenām latgaļu pusdienām, degustējot uz vietas ceptu maizīti, viesojoties ņiprās šmakovkas dedzinātavā, ļaujoties Kārsavas pierobežas neparastajam šarmam...

EUR 21 | Nikos Travel

Koncerts

Koncerts "Tikšanās Dailē"

21.septembrī plkst. 18:00 Valmieras Kultūra centrā notiks Raimonda Paula un Daumanta Kalniņa koncerts "Tikšanās Dailē".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Supercena uz Turciju 20/09 no 225 € !

Supercena uz Turciju 20/09 no 225 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju no Viļņas lidostas 20/09 uz 6 dienām no 225 € !

EUR 225 | Hot Travel

Tiekamies Liepājas Restorānu nedēlā!

Tiekamies Liepājas Restorānu nedēlā!

No 23. līdz 29. septembrim Liepājā norisināsies Restorānu nedēļa. Vai galdiņu jau rezervēji?

Liepājas reģiona TIB

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-15:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Piedāvājumā plašs siltās un aukstās bufetes klāsts, glāze prosecco un svaigi pagatavota kafija.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

Azoru salu vilinājums

Azoru salu vilinājums

Azoru salas ir galamērķis dabas mīļotājiem, jo šeit ir apskatāmi dažādu formu ezeri, okeāns, termālie ūdeņi, tējas plantācijas un vulkānu krāteri. Izbaudi!

EUR 1398 | Jēkaba Ceļojumi

Jaunais gads Varadero no 1309 €

Jaunais gads Varadero no 1309 €

Izlidošana no Rīgas uz 12 naktīm. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 1309 | Antario

Jaunums! Medical SPA Hotel

Jaunums! Medical SPA Hotel "Gradiali".

Viesnīca, spa un rehabilitācijas klīnika Gradiali.

EUR 183 | Astra Tūre / AvioKases.lv

PĒDĒJĀ BRĪŽA CEĻOJUMI 🔥

PĒDĒJĀ BRĪŽA CEĻOJUMI 🔥

Vispopulārākā un izdevīgākā sadaļa portālā 🤩🧐 Nepalaid garām iespēju ceļot 😉 PĒDĒJĀ BRĪŽA CEĻOJUMI

VRK Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv