Redakcijas sadaļu atbalsta

Lidsabiedrība liek bērnam invalīdam pierādīt, ka patiešām ir invalīds

Ar ļoti nepatīkamu starpgadījumu nācies saskarties kāda 10 gadīga bērna ar invaliditāti mātei, kurai lidostā lūgts pierādīt, ka bērns patiešām ir invalīds.

Šāds lūgums no aviokompānijas "Jet2" izskanējis pēc tam, kad tā nebija piefiksējusi iepriekš veiktās rezervācijas un to, ka bērns reģistrēts kā invalīds. Lai arī turpceļā dati bija ievadīti pareizi, aviosabiedrība kļūdījusies un šos datus nav piefiksējusi arī atpakaļceļam. Tāpēc, ierodoties lidostā ar invalīdu krēslu, lidsabiedrības pārstāvji neesot bijuši pārliecināti, ka krēslā sēdošais bērns patiešām ir reģistrēts lidojumam un ir invalīds.

"Vai jūs lūdzu varētu pierādīt, ka jūsu bērns ir invalīds," bērna priekšā jautājuši lidsabiedrības darbinieki.

Aviokompānijai parādīti nepieciešamie dokumenti un pēc tam atļauts ienest lidmašīnā pārvietojamo krēslu, taču kā uzsver māte, viss process radījis stresu un nepatīkamas emocijas - jo bērnam, protams, nepatīkot, ka pret viņu attiecas savādāk kā pret jebkuru citu bērnu vai pasažieri.

"Jet2" pēc incidenta nonākšanas mediju uzmanībā gan vairākas reizes atvainojušies, solot, ka nekas tāds vairs neatkārtosies.

Avots: Baltictravelnews.com/bbc.com

karlis - 3314
photo

Pica Lulū ZuPeR komplekts

Jauns piedāvājums Pica Lulū picērijās - zupa + desu picas šķēle tikai 2,99 EUR. Dodies uz kādu no 17 picērijām un baudi!

Pica Lulū

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 17.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu 2019/2020. Izlidošana no Rīgas. Pirmā iemaksa 50 EUR par cilvēku.

EUR 335 | 30.04.2019 | Antario

photo

Piedzīvojumi un izpriecas Latvijas Disnejl

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 10.08.19 - 1 Diena. Avārijas brigāde, Skrīveru mājas saldējums, Trušu karalistē

EUR 32 | 01.07.2019 | AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv