Redakcijas sadaļu atbalsta

Renault un ADA Parīzē uzsāk brīvpiekļuves elektriskā transporta pakalpojumu moov'in.paris

Renault, līderis elektriskā transportlīdzekļa Eiropā, un ADA, Groupe Rousselet filiāle, kas ir vadošais vietējo transportlīdzekļu nomas uzņēmums ar vairāk nekā 100 aģentūrām Ildefransas reģionā, apvieno spēkus un pieredzi, lai ieviestu Moov'in.Paris by Renault -  brīvas piekļuves automašīnu koplietošanas pakalpojumu, izmantojot elektriskos automobiļus. 

Sākot no septembra, 100 Renault ZOE un 20 Renault Twizy tiks nodoti ekspluatācijā Parīzes XI un XII rajonā, kā arī Klišī priekšpilsētā. Šis pirmais solis dos iespēju pārbaudīt un pielāgot pakalpojuma darbību, lai nodrošinātu optimālu kvalitāti.

Renault piegādās elektriskos transportlīdzekļus, rūpēsies par to apkopi un remontu. Uzņēmums ADA piedāvās savas zināšanas un pieredzi ar digitālo aplikāciju, kas paredzēta ļoti īslaicīgai transportlīdzekļu nomai. Tāpat arī nodrošinās elektrisko automobiļu pārvietošanos un novietošanu, kā arī uzpildi. Uzņēmuma klientu serviss pārvaldīs pēcpārdošanas procesus un norēķinus arī Renault interesēs. 

Kristofs Plonevē (Christophe Plonévez), Groupe ADA izpilddirektors, teica: "Laikā, kad mobilitātes izaicinājumiem ir tik liela nozīme, kā nekad agrāk, parīziešiem auto joprojām ir neatņemams pārvietošanās līdzeklis. ADA  šo izaicinājumu centrā ir likusi inovācijas, izstrādājot brīvas piekļuves savstarpēji saistīto automobiļu aplikāciju. Mūsu partnerattiecības ar Renault ļauj mums ātri izstrādāt automašīnu koplietošanas risinājumu ļoti īsam nomas laikam, kas papildinās mūsu vidēja termiņa auto nomas piedāvājumu, kas ir, sākot no pus dienas, līdz mēnesi ilgam periodam. Ildefransas iedzīvotāji tādējādi varēs pārvietoties ar šiem automobiļiem ikdienā, kā arī izbraukt no pilsētas nedēļas nogalēs un brīvdienās.” 

Filips Biro (Philippe Buros), Groupe Renault pārdošanas direktors Francijā, teica:" Šī vienošanās apliecina grupas progresu jaunās mobilitātes jautājumā. Ar ADA atbalstu, atzītu tirgus dalībnieku, mēs vēlamies piedāvāt mūsu klientiem uzticamus un kvalitatīvus pakalpojumus.” 

Sākot ar 2019. gada janvāri, pakalpojums tiks pakāpeniski ieviests plašākā mērogā.

Par Groupe Renault

Groupe Renault ir autobūves uzņēmumu grupa, kuras pirmsākums datējams ar 1898.,gadu, bet šobrīd tas ir pārstāvēts 134 valstīs un pērn, 2017.gadā, pārdevusī gandrīz 3,76 miljonus transportlīdzekļu. Šobrīd uzņēmumu grupa apvieno vairāk nekā 180 000 sadarbības partneru, tai pieder 36 ražotnes un ir 12 700 tirdzniecības vietas pasaulē. Lai veiksmīgi stātos pretī nākotnes tehnoloģiskajiem izaicinājumiem un īstenotu rentablas izaugsmes stratēģiju, grupa iet starptautiskās paplašināšanās ceļu. Tas balstās uz piecu auto marku piedāvājumu un papildinājumu (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine un LADA), elektriskā transporta attīstīšanu un unikālo aliansi ar Nissan un Mitsubishi. Ar jauno Formula 1 komandu un iesaisti Formula E, Renault autosportu padara par inovāciju vektoru un vairo atpazīstamību. 

Par Groupe ADA 

Groupe ADA ir dibināta 1984.gadā un darbojas Groupe Rousselet paspārnē, tā ir pārstāvēta visā Francijā un ir vadošais vietējais auto nomas uzņēmums. Tās mērķis ir piedāvāt vislabāko pasažieru transportlīdzekļu un komerciālo transportlīdzekļu nomas pakalpojumus saskaņā ar ADA un POINT LOC vadlīnijām. ADA tīklam, ko veido tikai un vienīgi franšīzes un licencētu tirdzniecības zīmju pārstāvji, ir 350 ADA filiāles un 700 Point LOC vietas Francijas metropolitēnā. 2017. gadā ADA sāka piedāvāt tiešsaistes pakalpojumā brīvpiekļuves automobiļus, ko iespējams iznomāt 24/7, izmantojot ADA aplikāciju.  Tagad klients var atrast un rezervēt savu transportlīdzekli, atrast un iedarbināt, izmantojot  savu viedtālruni.

Avots: LEAD

karlis - 3314
Pastaiga pa Liepāju ar gidu!

Pastaiga pa Liepāju ar gidu!

Ik svētdienu plkst. 12:00 ir iespēja doties pastaigā pa vecpilsētu kopā ar gidu. Ieplāno Liepāju un iepazīsti to.

Liepājas reģiona TIB

Valmieras atbrīvošanas gadadienas pasākumi

Valmieras atbrīvošanas gadadienas pasākumi

No 23.līdz 27.maijam Valmierā ar dažādiem atceres pasākumiem tiks atzīmēta pilsētas atbrīvošanas no lieliniekiem 100.gadadiena un godināta Cēsu pulka Skolnieku

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Supercena uz Turciju 29/05 no 175 € !

Supercena uz Turciju 29/05 no 175 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 28/05 un 29/05 uz nedēļu no no 175 € !

EUR 175 | Hot Travel

Ūdens tūristu salidojums

Ūdens tūristu salidojums "Lielais plosts"

1. jūnijā, pirmo reizi, "Lielais plosts" no Baltkrievijas robežas līdz Skerškāniem

TAKA

Izbaudi atpūtu un ekskursijas Melnkalnē

Izbaudi atpūtu un ekskursijas Melnkalnē

Atpūties jaukās viesnīcās un par papildus cenu iegādājies fantastiskas ekskursijas

EUR 225 | Carlson Wagonlit Travel

Aviokompānija Brussels Airlines

Aviokompānija Brussels Airlines

Uz saviem lidojumiem aviokompānija Brussels Airlines piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām.

EUR 190 | AvioKases.lv

Argentīna un Brazīlija

Argentīna un Brazīlija

Šīs zemes apvieno vienus no skaistākajiem pasaules dabas veidojumiem – Patagonijas ledājus un vareno Iguasu ūdenskritumu. Meties krāsainajā piedzīvojumu virpulī

EUR 4450 | Jēkaba Ceļojumi

🚌Dodies uz Albāniju-Horvātiju-Melnkalni

🚌Dodies uz Albāniju-Horvātiju-Melnkalni

🔥 LAST MINUTE 🔥 🚌Dodies uz Albāniju-Horvātiju-Melnkalni🚌 Izjūti visu Balkānu burvību un skaistumu! Tavs ideāls brauciens ➡️Rezervē

VRK Travel

Hošimin-Muine-Nam Kat Tien tikai 1365 €

Hošimin-Muine-Nam Kat Tien tikai 1365 €

Izlidošana no Rīgas uz Vjetnamu. Cenā iekļauts: lidojums, visi transfēri, viesnīca, ēdināšana, ekskursiju programma.

EUR 1365 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv