Redakcijas sadaļu atbalsta

Jau astoto reizi Raunā norisināsies festivāls “Rodam Raunas novadā"

Festivāls “Rodam Raunas novadā” ir viens no lielākajiem novada pasākumiem ar plašu un aizraujošu pogrammu, kas ļauj ikvienam uzzināt ko jaunu, pavadīt labi laiku un uzlādēties ar pozitīvām emocijām. Šogad festivāls norisināsies no 18. līdz 25. augustam. Šogad festivāls tiks apvienots ar Raunas vārda dienas svinībām un mākslas plenēru.

Festivāla uzdevums ir izcelt un popularizēt konkrētā gadā izvēlēto produktu, veicināt vietējo uzņēmēju atpazīstamību, izcelt pašdarbnieku un skolēnu veikumus, piedāvāt mākslas un sporta aktivitātes. Festivāls “Rodam Raunas novadā” arī šogad ir atradis savu īpašo produktu, lai to izceltu un iepazīstinātu ar to Raunas novada iedzīvotājus un viesus. Piens, medus, zemenes, zivis, maize, alus, puķes un šogad, pāri visam, goda vietā tiks celts – ĶIPLOKS! Latvijas ķiploks, Latvijas simtgadei!

Realizējot festivālu un tā izvirzītos uzdevumus veicot kvalitatīvi, Raunas novads cenšas attīstīt ekonomisko situāciju novadā, kā arī izveidot savdabīgu, estētisku uzņēmējdarbības un kultūras sintēzi. Tāpēc galvenā festivāla iezīme, pie kā organizatori nenovērš savus skatienus ir tā kvalitāte.

Festivālā būs ko darīt ikvienam – kā lielajiem, tā mazajiem. Programmā divi tirgi, divos pagastos un divās nedēļas nogalēs. Festivāla pirmajā dienā, 18. augustā, tirgus, 3D ķiploka teātris, gardēžu tūrisma ceļš “Livonijas garša”, bērnu deju koncerts, dramaturgu teātra izrāde, ķiploku dzimtas saiets, meistarklases, semināri un dienas noslēgumā nakts balle ar grupu “Apvedceļš”. Visas nedēļas garumā Raunā norisināsies mākslas plenērs – dāvana Raunai vārda dienā. Jā, Rauna ir viena no retajām vietām Latvijā, kura svin vārda svētkus, jo tālajā 1938. gadā tāds vārds tika manīts kalendārā. Vēl 20. augustā tiks svinēta Raunas Brīvības pieminekļa 85. jubileja. Nedēļas izskaņā “Klusās mūzikas koncerts Raunā” un “Skaļās mūzikas koncerts Drustos”. Noslēguma dienā, Drustos, visas dienas garumā, dažādas aktivitātes, kas neatstās vienaldzīgu nevienu. Kā pasākuma odziņa uz tortes būs grupas “Pērkons” koncerts un vēl viena nakts balle - dejot un priecāties par dzīvi Raunas novadā noteikti varēs.

Detalizētāk ar informāciju par visas nedēļas aktivitātēm iespējams atrast Raunas novada mājaslapā www.rauna.lv, sadaļā “kultūra” vai Raunas novada oficiālajā facebook.com kontā.

Pasākums norisināsies sadarbībā ar SIA ”Latvija Ķiploks”, kas ieguvis plašu atpazīstamību sabiedrībā un jau no savām saknēm nesis Raunas vārdu ārpus novada robežām. 

Avots: Raunas novads

karlis - 3314
photo

Pica Lulū ZuPeR komplekts

Jauns piedāvājums Pica Lulū picērijās - zupa + desu picas šķēle tikai 2,99 EUR. Dodies uz kādu no 17 picērijām un baudi!

Pica Lulū

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 17.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu 2019/2020. Izlidošana no Rīgas. Pirmā iemaksa 50 EUR par cilvēku.

EUR 335 | 30.04.2019 | Antario

photo

Piedzīvojumi un izpriecas Latvijas Disnejl

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 10.08.19 - 1 Diena. Avārijas brigāde, Skrīveru mājas saldējums, Trušu karalistē

EUR 32 | 01.07.2019 | AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv