Redakcijas sadaļu atbalsta

Jau astoto reizi Raunā norisināsies festivāls “Rodam Raunas novadā"

Festivāls “Rodam Raunas novadā” ir viens no lielākajiem novada pasākumiem ar plašu un aizraujošu pogrammu, kas ļauj ikvienam uzzināt ko jaunu, pavadīt labi laiku un uzlādēties ar pozitīvām emocijām. Šogad festivāls norisināsies no 18. līdz 25. augustam. Šogad festivāls tiks apvienots ar Raunas vārda dienas svinībām un mākslas plenēru.

Festivāla uzdevums ir izcelt un popularizēt konkrētā gadā izvēlēto produktu, veicināt vietējo uzņēmēju atpazīstamību, izcelt pašdarbnieku un skolēnu veikumus, piedāvāt mākslas un sporta aktivitātes. Festivāls “Rodam Raunas novadā” arī šogad ir atradis savu īpašo produktu, lai to izceltu un iepazīstinātu ar to Raunas novada iedzīvotājus un viesus. Piens, medus, zemenes, zivis, maize, alus, puķes un šogad, pāri visam, goda vietā tiks celts – ĶIPLOKS! Latvijas ķiploks, Latvijas simtgadei!

Realizējot festivālu un tā izvirzītos uzdevumus veicot kvalitatīvi, Raunas novads cenšas attīstīt ekonomisko situāciju novadā, kā arī izveidot savdabīgu, estētisku uzņēmējdarbības un kultūras sintēzi. Tāpēc galvenā festivāla iezīme, pie kā organizatori nenovērš savus skatienus ir tā kvalitāte.

Festivālā būs ko darīt ikvienam – kā lielajiem, tā mazajiem. Programmā divi tirgi, divos pagastos un divās nedēļas nogalēs. Festivāla pirmajā dienā, 18. augustā, tirgus, 3D ķiploka teātris, gardēžu tūrisma ceļš “Livonijas garša”, bērnu deju koncerts, dramaturgu teātra izrāde, ķiploku dzimtas saiets, meistarklases, semināri un dienas noslēgumā nakts balle ar grupu “Apvedceļš”. Visas nedēļas garumā Raunā norisināsies mākslas plenērs – dāvana Raunai vārda dienā. Jā, Rauna ir viena no retajām vietām Latvijā, kura svin vārda svētkus, jo tālajā 1938. gadā tāds vārds tika manīts kalendārā. Vēl 20. augustā tiks svinēta Raunas Brīvības pieminekļa 85. jubileja. Nedēļas izskaņā “Klusās mūzikas koncerts Raunā” un “Skaļās mūzikas koncerts Drustos”. Noslēguma dienā, Drustos, visas dienas garumā, dažādas aktivitātes, kas neatstās vienaldzīgu nevienu. Kā pasākuma odziņa uz tortes būs grupas “Pērkons” koncerts un vēl viena nakts balle - dejot un priecāties par dzīvi Raunas novadā noteikti varēs.

Detalizētāk ar informāciju par visas nedēļas aktivitātēm iespējams atrast Raunas novada mājaslapā www.rauna.lv, sadaļā “kultūra” vai Raunas novada oficiālajā facebook.com kontā.

Pasākums norisināsies sadarbībā ar SIA ”Latvija Ķiploks”, kas ieguvis plašu atpazīstamību sabiedrībā un jau no savām saknēm nesis Raunas vārdu ārpus novada robežām. 

Avots: Raunas novads

karlis - 3314
photo

Ziemassvētki un Jaunais gads AAE

Sagaidi Ziemassvētkus un vai Jauno Gadu Abū Dabī 23/12, 30/12

EUR 755 | 26.10.2018 | Carlson Wagonlit Travel

photo

Supercena uz Ēģipti no 369 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu 28/10 uz nedēļu no 369 € !

EUR 369 | 28.10.2018 | Hot Travel

photo

Tavu brīvdienu galamērķis!

Mums ir scenārijs tavām brīvdienām Liepājā - baudi īpašu koncertu sēriju, gardēžu ceļojumu, teātra izrādes un galu galā - izvējojies!

Liepājas reģiona TIB

photo

Vēl var paspēt uz Vjetnamu novembrī!

Dodies novembrī ekskursijā uz Vjetnamu! No 05.11.-15.11.2018. Cenā iekļauts: 4*/3* viesnīca ar brokastīm;6 ekskursijas ar gidu; ēdināšana...Vēl vari paspēt!!!

EUR 655 | 08.11.2018 | 1Travel

photo

RUDENS SPA RITUĀLI

Mainoties gadalaikam, mainās arī Tava āda. Palutini sevi ar īpaši rudens periodam radītiem SPA rituāliem.

EUR 48 | 30.11.2018 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

BEZRŪPĪGA ATPŪTA

Kāpēc gan gaidīt brīvdienas... izraujieties no pilsētas steigas klusajā Jūrmalā.

Light House Jurmala

photo

Kaukāza kalnu turiāde Svanetijā

Augstu kalnos mīt citāda pasaule – mistēriju pilna, šarmanta, neizprotama un bezgalīga. Piedalies Jēkaba Ceļojumu 4. kalnu turiādē Kaukāzā!

EUR 1055 | 24.01.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Visa veida atpūtas iespējas Grieķija

Atpūta pludmalē, viesnīcas 2* - 5*, villas un apartamenti,,atpūta bērniem, ekskursiju tūres

EUR 299 | 31.01.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Rīdzinieka karte - Atlaides no AvioKases

Atlaide par katras aviobiļetes pirkumu Aviokases.lv ofisā, Rīdzinieka kartes turētājam un diviem līdzbraucējiem.

EUR 22 | 31.01.2019 | AvioKases.lv

photo

Starptautiskās izstādes

Starptautiskās izstādes. Ielūdzam apmeklēt. Ieejas biļetes uz starptautiskajām izstādēm.

EUR 25 | 31.01.2019 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Pludmales atpūta Zanzibārā no 1128 €

Izlidošana no Rīgas uz 10 naktīm.

EUR 1128 | 01.02.2019 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv