Redakcijas sadaļu atbalsta

Jau astoto reizi Raunā norisināsies festivāls “Rodam Raunas novadā"

Jau astoto reizi Raunā norisin

Foto: Raunas novads

Festivāls “Rodam Raunas novadā” ir viens no lielākajiem novada pasākumiem ar plašu un aizraujošu pogrammu, kas ļauj ikvienam uzzināt ko jaunu, pavadīt labi laiku un uzlādēties ar pozitīvām emocijām. Šogad festivāls norisināsies no 18. līdz 25. augustam. Šogad festivāls tiks apvienots ar Raunas vārda dienas svinībām un mākslas plenēru.

Festivāla uzdevums ir izcelt un popularizēt konkrētā gadā izvēlēto produktu, veicināt vietējo uzņēmēju atpazīstamību, izcelt pašdarbnieku un skolēnu veikumus, piedāvāt mākslas un sporta aktivitātes. Festivāls “Rodam Raunas novadā” arī šogad ir atradis savu īpašo produktu, lai to izceltu un iepazīstinātu ar to Raunas novada iedzīvotājus un viesus. Piens, medus, zemenes, zivis, maize, alus, puķes un šogad, pāri visam, goda vietā tiks celts – ĶIPLOKS! Latvijas ķiploks, Latvijas simtgadei!

Realizējot festivālu un tā izvirzītos uzdevumus veicot kvalitatīvi, Raunas novads cenšas attīstīt ekonomisko situāciju novadā, kā arī izveidot savdabīgu, estētisku uzņēmējdarbības un kultūras sintēzi. Tāpēc galvenā festivāla iezīme, pie kā organizatori nenovērš savus skatienus ir tā kvalitāte.

Festivālā būs ko darīt ikvienam – kā lielajiem, tā mazajiem. Programmā divi tirgi, divos pagastos un divās nedēļas nogalēs. Festivāla pirmajā dienā, 18. augustā, tirgus, 3D ķiploka teātris, gardēžu tūrisma ceļš “Livonijas garša”, bērnu deju koncerts, dramaturgu teātra izrāde, ķiploku dzimtas saiets, meistarklases, semināri un dienas noslēgumā nakts balle ar grupu “Apvedceļš”. Visas nedēļas garumā Raunā norisināsies mākslas plenērs – dāvana Raunai vārda dienā. Jā, Rauna ir viena no retajām vietām Latvijā, kura svin vārda svētkus, jo tālajā 1938. gadā tāds vārds tika manīts kalendārā. Vēl 20. augustā tiks svinēta Raunas Brīvības pieminekļa 85. jubileja. Nedēļas izskaņā “Klusās mūzikas koncerts Raunā” un “Skaļās mūzikas koncerts Drustos”. Noslēguma dienā, Drustos, visas dienas garumā, dažādas aktivitātes, kas neatstās vienaldzīgu nevienu. Kā pasākuma odziņa uz tortes būs grupas “Pērkons” koncerts un vēl viena nakts balle - dejot un priecāties par dzīvi Raunas novadā noteikti varēs.

Detalizētāk ar informāciju par visas nedēļas aktivitātēm iespējams atrast Raunas novada mājaslapā www.rauna.lv, sadaļā “kultūra” vai Raunas novada oficiālajā facebook.com kontā.

Pasākums norisināsies sadarbībā ar SIA ”Latvija Ķiploks”, kas ieguvis plašu atpazīstamību sabiedrībā un jau no savām saknēm nesis Raunas vārdu ārpus novada robežām. 

Avots: Raunas novads

BAT - 3272
photo

Atpūta pie Klusā okeāna no 666 EUR!

Losandželosa,vai saīsināti par L.A., saukta arī par Eņģeļu pilsētu, ir pilsēta ASV dienvidrietumos pie Klusā okeāna.

EUR 666 | 23.08.2018 | TBS

photo

Delfinarijs un Jūras muzejs- 25.08.2018

Pēdējās vietas uz delfināriju un Jūras muzeju, 25.08.2018, skaists vasaras noslēguma brauciens, tikai 19.00 EUR

EUR 19.00 | 24.08.2018 | Nikos Travel

photo

Supercena uz Grieķiju 25/08 no 169 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 25/08 uz nedēļu no 169 € !

EUR 169 | 26.08.2018 | Hot Travel

photo

Pārsteidzošā Kazahstāna

Kazahstāna, stepes valsts, kas atrodas pašā Eirāzijas centrā, daudziem cilvēkiem pasaulē joprojām ir terra incognita, nezināmā zeme. Dodies to iepazīt!

EUR 1130 | 04.09.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

TEĀTRA IZRĀDE “HAMLETS”

22. septembrī Daugavpils teātrī būs skatāma izrāde “Hamlets” (pēc Viljama Šekspīra lugas motīviem).

Daugavpils TIC

photo

Spānija - Costa Del Sol!

Spānijas dienvidi - atpūta Costa Del Sol piekraste! Atpūta pie jūras un ekskursijas. Ceļojumā būs iespēja apmeklēt Gibraltāru. Cena no 349eur.

EUR 349 | 21.10.2018 | Interlux Travel

photo

Aviokase.lv - lēti lidojumi!

Zemo cenu lidojumi un regulāro aviokompāniju reisi.

EUR 19 | 31.10.2018 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Jaunais Gads Maltā

Izlidošana no Rīgas. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 312 | 10.12.2018 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv