Redakcijas sadaļu atbalsta

Jau astoto reizi Raunā norisināsies festivāls “Rodam Raunas novadā"

Festivāls “Rodam Raunas novadā” ir viens no lielākajiem novada pasākumiem ar plašu un aizraujošu pogrammu, kas ļauj ikvienam uzzināt ko jaunu, pavadīt labi laiku un uzlādēties ar pozitīvām emocijām. Šogad festivāls norisināsies no 18. līdz 25. augustam. Šogad festivāls tiks apvienots ar Raunas vārda dienas svinībām un mākslas plenēru.

Festivāla uzdevums ir izcelt un popularizēt konkrētā gadā izvēlēto produktu, veicināt vietējo uzņēmēju atpazīstamību, izcelt pašdarbnieku un skolēnu veikumus, piedāvāt mākslas un sporta aktivitātes. Festivāls “Rodam Raunas novadā” arī šogad ir atradis savu īpašo produktu, lai to izceltu un iepazīstinātu ar to Raunas novada iedzīvotājus un viesus. Piens, medus, zemenes, zivis, maize, alus, puķes un šogad, pāri visam, goda vietā tiks celts – ĶIPLOKS! Latvijas ķiploks, Latvijas simtgadei!

Realizējot festivālu un tā izvirzītos uzdevumus veicot kvalitatīvi, Raunas novads cenšas attīstīt ekonomisko situāciju novadā, kā arī izveidot savdabīgu, estētisku uzņēmējdarbības un kultūras sintēzi. Tāpēc galvenā festivāla iezīme, pie kā organizatori nenovērš savus skatienus ir tā kvalitāte.

Festivālā būs ko darīt ikvienam – kā lielajiem, tā mazajiem. Programmā divi tirgi, divos pagastos un divās nedēļas nogalēs. Festivāla pirmajā dienā, 18. augustā, tirgus, 3D ķiploka teātris, gardēžu tūrisma ceļš “Livonijas garša”, bērnu deju koncerts, dramaturgu teātra izrāde, ķiploku dzimtas saiets, meistarklases, semināri un dienas noslēgumā nakts balle ar grupu “Apvedceļš”. Visas nedēļas garumā Raunā norisināsies mākslas plenērs – dāvana Raunai vārda dienā. Jā, Rauna ir viena no retajām vietām Latvijā, kura svin vārda svētkus, jo tālajā 1938. gadā tāds vārds tika manīts kalendārā. Vēl 20. augustā tiks svinēta Raunas Brīvības pieminekļa 85. jubileja. Nedēļas izskaņā “Klusās mūzikas koncerts Raunā” un “Skaļās mūzikas koncerts Drustos”. Noslēguma dienā, Drustos, visas dienas garumā, dažādas aktivitātes, kas neatstās vienaldzīgu nevienu. Kā pasākuma odziņa uz tortes būs grupas “Pērkons” koncerts un vēl viena nakts balle - dejot un priecāties par dzīvi Raunas novadā noteikti varēs.

Detalizētāk ar informāciju par visas nedēļas aktivitātēm iespējams atrast Raunas novada mājaslapā www.rauna.lv, sadaļā “kultūra” vai Raunas novada oficiālajā facebook.com kontā.

Pasākums norisināsies sadarbībā ar SIA ”Latvija Ķiploks”, kas ieguvis plašu atpazīstamību sabiedrībā un jau no savām saknēm nesis Raunas vārdu ārpus novada robežām. 

Avots: Raunas novads

Turiba - 3320
photo

Pusdienas Vecrīgā

3 sātīgi un garšīgi ēdieni, kas mainās katru dienu! Darba dienās no plkst. 12:00 līdz 15:00. 2 ēdieni - 5.50 EUR

EUR 5.50 | 22.12.2018 | Niklāvs

photo

Jaunais Gads Jordānijā no 285 € !

Karstākie piedāvājumi uz Jordāniju no Viļņas lidostas 25/12 uz nedēļu no 285 € !

EUR 285 | 25.12.2018 | Hot Travel

photo

Ieejas biļetes uz "ITB BERLIN" 2019.

Ieejas biļetes ar atlaidi.

EUR 28.90 | 05.03.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Rumānijas eksotika - Transilvānija

Rumānija ir vēl neatklāta noslēpumaina zeme, tās vērtība ir Karpatu kalni – liela daļa maršruta ir pa gleznainajiem kalnu ceļiem. Dodies tos izbaudīt!

EUR 1218 | 20.03.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Uzbekistan Airways lidojumi online

Uzbekistānas aviolīnijas Latvija. Uz saviem lidojumiem aviokompānija Uzbekistan Airways piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām

EUR 220 | 31.03.2019 | AvioKases.lv

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv