Redakcijas sadaļu atbalsta

Meksikā nogāžas lidmašīna, taču visi izdzīvo

Naktī uz trešdienu, Meksikā noticis nelaimes gadījums, kas gan pagaidām beidzies veiksmīgi - pacelšanās laikā nogāzās lidmašīna ar 103 pasažieriem un apkalpes locekļiem, taču aviokatastrofā neviens nav gājis bojā.

Lai arī negadījumam nav upuru, cietuši lielākā daļa pasažieru - 97 cilvēki guvuši mazākus vai lielākus ievainojumus. Negadījums varēja beigties daudz bēdīgāk, jo lidmašīna uzreiz pēc nogāšanās aizdegusies, bet šajā laikā pasažieri jau bijuši uzsākuši evakuēties un uguns liesmas nevienu nav traumējušas. Lielākā daļa cietušo guvuši tikai vieglus ievainojumus un aptuveni puse jau pat varēja doties mājās pēc mediķu apskates.

Aviosabiedrības "Aeromexico" pasažieru lidmašīna "Embraer 190" nogāzās un aizdegās klajā laukā pie Durango štata galvaspilsētas Durango lidostas valsts ziemeļos, tūlīt pēc pacelšanās. Tiek ziņots, ka lidmašīna iekļuvusi vēja straumē, kas to izsitis no līdzsvara un sekojusi avārija. Tā kā lidmašīna nav uzņēmusi pārāk lielu augstumu, arī izpalikuši nopietnāki ievainojumi.

Lidmašīna bija pacēlusies gaisā, lai lidotu no Durango uz valsts galvaspilsētu Mehiko.

Avots: Baltictravelnews.com/CNN.com

karlis - 3314
photo

Pica Lulū ZuPeR komplekts

Jauns piedāvājums Pica Lulū picērijās - zupa + desu picas šķēle tikai 2,99 EUR. Dodies uz kādu no 17 picērijām un baudi!

Pica Lulū

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 17.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu 2019/2020. Izlidošana no Rīgas. Pirmā iemaksa 50 EUR par cilvēku.

EUR 335 | 30.04.2019 | Antario

photo

Piedzīvojumi un izpriecas Latvijas Disnejl

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 10.08.19 - 1 Diena. Avārijas brigāde, Skrīveru mājas saldējums, Trušu karalistē

EUR 32 | 01.07.2019 | AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv