Redakcijas sadaļu atbalsta

Gribot sev mājdzīvnieku, vandāļi ASV no akvārija nozog haizivi

Amerikas Savienotās Valstis nereti nonāk pasaules uzmanības centrā ar visai ekstravagantiem notikumiem. Viens no šādiem ir arī šis - jūlija pēdējās dienās Teksasas štatā notikusi visai liela meklēšanas kampaņa, kurā meklēja trīs aizdomās turamos, kuri no Sanantonia Akvārija bija nozaguši dzīvu haizivi, to ieliekot bērnu ratiņos un izliekoties, ka tajos ir bērns.

Noziedznieku rīcību piefiksēja novērošanas kameras un tajās bija redzams, ka trīs aizdomās turamie haizivi ieliek spainītī, to satin bērnu sedziņā, visu "kunkuli" ieliek ratiņos un aizved prom. Pilsētā ne viens vien bija milzīgā sašutumā, jo tieši šajā laikā Akvārijā tika svinēta "Haizivju nedēļa". Tas deva papildu rezonansi un noziedznieki ātri vien tika atrasti. Haizivi, dēvētu par Helēnu, izdevās atrast un atgūt pēc divām naktīm. 

"Mēs esam neizsakāmi pateicīgi policijai, kas atrada haizivi un ļāva mums tai doties pakaļ. Es nesaprotu kāpēc lai kāds nozagtu haizivi no mana akvārija. Manuprāt, fakts, ka mēs svinam "Haizivju nedēļu", varētu būt bijis viens no iemesliem," sacīja akvārija īpašnieks Amons Kovino.

Haizivs gan nav nekāda plēsīgā haizivs - tā ir maza izmēra "klēpja" haizivs, kas peld īpašos baseinos akvārijā un kuras var "paglaudīt". 

Kā iemeslu kāpēc zagt haizivi, vainīgie vēlāk skaidroja, ka vienam no viņiem bijusi šāda haizivs agrāk un viņš vēlējies mājdzīvnieku.

Avots: Baltictravelnews.com/bbc.com

karlis - 3314
Supercena uz Grieķiju 30/05 no 149 € !

Supercena uz Grieķiju 30/05 no 149 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķju, Krētas salu 30/05 uz nedēļu no 149 € !

EUR 149 | Hot Travel

Aviokompānija Iberia

Aviokompānija Iberia

Iberia ir aviopārvadāšanas līderis starp Eiropu un Latīņameriku.

EUR 111 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita šogad ir iegādājies daudz jaunu dzīvnieku, kuru skaits jau pārsniedz 100, un kur iespējams tos barot, glaudīt un tie atrodas brīvi aplokos.

TAKA

ar mazu bērnu Bulgārijā viesnīca Kotva

ar mazu bērnu Bulgārijā viesnīca Kotva

Viesnīca ieteicama ar maziem bērniem ( 3-12 g.) iespējama ar brokastīm vai viss iekļauts Kategorija 3,5 (4*) Iespējamie izbraukšanas datumi mājas lapā

EUR 439 | Carlson Wagonlit Travel

Lielais Vjetnamas ceļojums

Lielais Vjetnamas ceļojums

Joprojām tūristu neizlutināta, Vjetnama atalgos Tevi ar iespēju ienirt autentiskā Āzijas kultūrā. Ceļot pa šo zemi – tas ir piedzīvojums ik dienu. Pievienojies!

EUR 2330 | Jēkaba Ceļojumi

AEROFLOT - lēti lidojumi

AEROFLOT - lēti lidojumi

Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes.

EUR 180 | AvioKases.lv

KLASIKA NO ROMAS | DĀVANĀ - 3 EKSKURSIJAS

KLASIKA NO ROMAS | DĀVANĀ - 3 EKSKURSIJAS

😍 ITĀLIJAS KLASIKA NO ROMAS | DĀVANĀ - 3 EKSKURSIJAS UN DEGUSTĀCIJA😍 ✈️lidojumi reizi nedēļā✈️ cenas no 539 EUR ❗️Rezervē

VRK Travel

Pludmales atpūta Maurīcijas salā no 1170 €

Pludmales atpūta Maurīcijas salā no 1170 €

Izlidošana no Rīgas. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 1170 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv