Redakcijas sadaļu atbalsta

Iepazīsti Ņūkiju - paradīzes pludmali Anglijā

Iepazīsti Ņūkiju - paradīzes p

Foto: Pixabay.com

Salīdzinoši vēsā un lietainā klimata dēļ, Anglija ne pārāk asociējas ar saulainu atpūtu pludmalē... Tomēr arī Anglijā ir saulainas un siltas dienas (it īpaši šovasar), kurās iedzīvotāji steidzas baudīt saules starus, jūru un dzīvespriecīgo atmosfēru, kāda parasti valda piekrastes kūrortos. Viens no angļu iecienītākajiem brīvdienu galamērķiem ir kūrortpilsēta Ņūkija, kas apmeklētājiem piedāvā vairākas lieliskas pludmales, kā arī plašas nakšņošanas un izklaides iespējas.

Ņūkija ir neliela ostas pilsētiņa Kornvolas reģionā, ko apskalo Ziemeļatlantijas okeāns. Pateicoties fantastiskajiem dabas skatiem un plašajām smilšu pludmalēm, tūrisms reģionā sāka attīstīties jau 19. gadsimtā. Kopumā Ņūkijas apkārtnē ir 12 pludmales. Visikoniskākā ir slavenā Fistral Beach – plaša kāpu un klinšu ieskauta zeltainu smilšu pludmale, kas atzīta par vienu no labākajām sērfošana pludmalēm Anglijā. Tā ir ideāli piemērota arī ģimenes atpūtai, jo pludmale aprīkota arī ar ūdens atrakcijām, ūdenssporta aprīkojumu, autostāvvietu un dažādām kafejnīcām un restorāniem. Ir vērts ielūkoties arī pludmales pasākumu kalendārā, jo šeit mēdz notikt pasaules klases sacensības dažādos ūdens sporta veidos, piemēram, Pasaules čempionāts ūdens motociklistiem, kā arī Boardmaster – Eiropas lielākais sērfošanas un skeitborda, kā arī mūzikas festivāls. Mazliet klusākas atpūtas cienītājiem piemērota būs Lusty Glaze Beach – ziedošu pakalnu un klinšu ieskauta neliela pludmale, kur vasaras vakaros bieži iespējams baudīt dzīvo mūziku populāru mūziķu izpildījumā. Savukārt tiem, kas vēlas priecāties par lieliem viļņiem, ieteicams apmeklēt Watergate Bay Beach – stāvu klinšu ieskauto vairāk kā 2 jūdzes garo pludmali, kuras līcī milzīgus viļņus skalo Atlantijas okeāns. Pavisam netālu no Ņūkijas pilsētiņas, vietā, kur Ganelas upe ietek jūrā atrodas arī plašā, ar kāpām apveltītā pludmale Crantock Beach, kas 2013. gadā BBC aptaujā tika atzīta par labāko Anglijas pludmali.

Arī pilsēta pati par sevi ir gleznaina, īpaši ostas rajons, kurā norisinās dažādi interesanti pasākumi, piemēram, Zivju festivāls, kurā tiek pieaicināti pasaules klases pavāri, kas gatavo jūras velšu delikateses un pasniedz meistarklases. Ņūkija saviem apmeklētājiem piedāvā arī skaisti iekoptus botāniskos dārzus, zooloģisko dārzu, kā arī dabas takas, kas izplānotas tā, lai neviens no skaistākajiem un ievērojamākajiem dabas un kultūras objektiem nepaslīdētu garām nepamanīts. Pilsētā un tās apkārtnē pieejamas plašas nakšņošanas iespējas, sākot ar vietu teltij vai treilerim un beidzot ar augstas klases SPA viesnīcām. Nokļūt iespējams izmantojot automašīnu, dzelzceļu vai gaisa transportu. Ņūkijai ir pašai sava lidosta, uz kuru kursē reisi no lielākajām Anglijas pilsētām, bet vasarā arī reisi no Vācijas un Spānijas. 

Avots: Baltictravelnews.com

BAT - 3272
photo

Atpūta pie Klusā okeāna no 666 EUR!

Losandželosa,vai saīsināti par L.A., saukta arī par Eņģeļu pilsētu, ir pilsēta ASV dienvidrietumos pie Klusā okeāna.

EUR 666 | 23.08.2018 | TBS

photo

Delfinarijs un Jūras muzejs- 25.08.2018

Pēdējās vietas uz delfināriju un Jūras muzeju, 25.08.2018, skaists vasaras noslēguma brauciens, tikai 19.00 EUR

EUR 19.00 | 24.08.2018 | Nikos Travel

photo

Supercena uz Grieķiju 25/08 no 169 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 25/08 uz nedēļu no 169 € !

EUR 169 | 26.08.2018 | Hot Travel

photo

Pārsteidzošā Kazahstāna

Kazahstāna, stepes valsts, kas atrodas pašā Eirāzijas centrā, daudziem cilvēkiem pasaulē joprojām ir terra incognita, nezināmā zeme. Dodies to iepazīt!

EUR 1130 | 04.09.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

TEĀTRA IZRĀDE “HAMLETS”

22. septembrī Daugavpils teātrī būs skatāma izrāde “Hamlets” (pēc Viljama Šekspīra lugas motīviem).

Daugavpils TIC

photo

Spānija - Costa Del Sol!

Spānijas dienvidi - atpūta Costa Del Sol piekraste! Atpūta pie jūras un ekskursijas. Ceļojumā būs iespēja apmeklēt Gibraltāru. Cena no 349eur.

EUR 349 | 21.10.2018 | Interlux Travel

photo

Aviokase.lv - lēti lidojumi!

Zemo cenu lidojumi un regulāro aviokompāniju reisi.

EUR 19 | 31.10.2018 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Jaunais Gads Maltā

Izlidošana no Rīgas. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 312 | 10.12.2018 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv