Redakcijas sadaļu atbalsta

Iepazīsti Ņūkiju - paradīzes pludmali Anglijā

Salīdzinoši vēsā un lietainā klimata dēļ, Anglija ne pārāk asociējas ar saulainu atpūtu pludmalē... Tomēr arī Anglijā ir saulainas un siltas dienas (it īpaši šovasar), kurās iedzīvotāji steidzas baudīt saules starus, jūru un dzīvespriecīgo atmosfēru, kāda parasti valda piekrastes kūrortos. Viens no angļu iecienītākajiem brīvdienu galamērķiem ir kūrortpilsēta Ņūkija, kas apmeklētājiem piedāvā vairākas lieliskas pludmales, kā arī plašas nakšņošanas un izklaides iespējas.

Ņūkija ir neliela ostas pilsētiņa Kornvolas reģionā, ko apskalo Ziemeļatlantijas okeāns. Pateicoties fantastiskajiem dabas skatiem un plašajām smilšu pludmalēm, tūrisms reģionā sāka attīstīties jau 19. gadsimtā. Kopumā Ņūkijas apkārtnē ir 12 pludmales. Visikoniskākā ir slavenā Fistral Beach – plaša kāpu un klinšu ieskauta zeltainu smilšu pludmale, kas atzīta par vienu no labākajām sērfošana pludmalēm Anglijā. Tā ir ideāli piemērota arī ģimenes atpūtai, jo pludmale aprīkota arī ar ūdens atrakcijām, ūdenssporta aprīkojumu, autostāvvietu un dažādām kafejnīcām un restorāniem. Ir vērts ielūkoties arī pludmales pasākumu kalendārā, jo šeit mēdz notikt pasaules klases sacensības dažādos ūdens sporta veidos, piemēram, Pasaules čempionāts ūdens motociklistiem, kā arī Boardmaster – Eiropas lielākais sērfošanas un skeitborda, kā arī mūzikas festivāls. Mazliet klusākas atpūtas cienītājiem piemērota būs Lusty Glaze Beach – ziedošu pakalnu un klinšu ieskauta neliela pludmale, kur vasaras vakaros bieži iespējams baudīt dzīvo mūziku populāru mūziķu izpildījumā. Savukārt tiem, kas vēlas priecāties par lieliem viļņiem, ieteicams apmeklēt Watergate Bay Beach – stāvu klinšu ieskauto vairāk kā 2 jūdzes garo pludmali, kuras līcī milzīgus viļņus skalo Atlantijas okeāns. Pavisam netālu no Ņūkijas pilsētiņas, vietā, kur Ganelas upe ietek jūrā atrodas arī plašā, ar kāpām apveltītā pludmale Crantock Beach, kas 2013. gadā BBC aptaujā tika atzīta par labāko Anglijas pludmali.

Arī pilsēta pati par sevi ir gleznaina, īpaši ostas rajons, kurā norisinās dažādi interesanti pasākumi, piemēram, Zivju festivāls, kurā tiek pieaicināti pasaules klases pavāri, kas gatavo jūras velšu delikateses un pasniedz meistarklases. Ņūkija saviem apmeklētājiem piedāvā arī skaisti iekoptus botāniskos dārzus, zooloģisko dārzu, kā arī dabas takas, kas izplānotas tā, lai neviens no skaistākajiem un ievērojamākajiem dabas un kultūras objektiem nepaslīdētu garām nepamanīts. Pilsētā un tās apkārtnē pieejamas plašas nakšņošanas iespējas, sākot ar vietu teltij vai treilerim un beidzot ar augstas klases SPA viesnīcām. Nokļūt iespējams izmantojot automašīnu, dzelzceļu vai gaisa transportu. Ņūkijai ir pašai sava lidosta, uz kuru kursē reisi no lielākajām Anglijas pilsētām, bet vasarā arī reisi no Vācijas un Spānijas. 

Avots: Baltictravelnews.com

karlis - 3314
photo

Pica Lulū ZuPeR komplekts

Jauns piedāvājums Pica Lulū picērijās - zupa + desu picas šķēle tikai 2,99 EUR. Dodies uz kādu no 17 picērijām un baudi!

Pica Lulū

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 17.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu 2019/2020. Izlidošana no Rīgas. Pirmā iemaksa 50 EUR par cilvēku.

EUR 335 | 30.04.2019 | Antario

photo

Piedzīvojumi un izpriecas Latvijas Disnejl

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 10.08.19 - 1 Diena. Avārijas brigāde, Skrīveru mājas saldējums, Trušu karalistē

EUR 32 | 01.07.2019 | AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv