Redakcijas sadaļu atbalsta

Brīdina par noziegumu līmeņa pieaugumu Amsterdamā

Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā esot novērojams noziegumu līmeņa pieaugums, kas īpaši vērsti pret tūristiem un notiek naktī. 

Pilsēta ir zināma kāviena no aktīvākajām naktsdzīves vietām Eiropā, taču naktsdzīve, protams, arī līdzi nes savas negatīvās puses - kā norāda ārvalstu mediji, arvien biežāk Amsterdamā uzdarbojas jaunu vīriešu grupiņas, kas Amsterdamu saskata kā vietu kur "iztrakoties", kas ietver arī citu provocēšanu, laupīšanu, lamāšanos, urinēšanu uz ielas un cita veida neatbilstošu uzvedību. 

Lai arī policija pastiprināti darbojas, lai cīnītos pret šādām izpausmēm, ikviens tiek aicināts īpaši uzmanīties, jo liela daļa šo grupiņu - jauno vīriešu, ir, piemēram, no Lielbritānijas un viņu mērķis nav apmeklēt vietējos muzejus. Parasti ķīviņi sākoties vecpuišu ballīšu laikā un tad, kad jaunieši taisa tā saucamos "pub crawls" vai staigā no vienas naktsdzīves vietas uz otru. 

Tāpat pilsētā naktī novērojamas arī ielu sacīkstes - gan ar mašīnām, gan skūteriem un visai atklāta narkotiku tirdzniecība.

Avots: Baltictravelnews.com/Mirror.co.uk

karlis - 3314
photo

Pica Lulū ZuPeR komplekts

Jauns piedāvājums Pica Lulū picērijās - zupa + desu picas šķēle tikai 2,99 EUR. Dodies uz kādu no 17 picērijām un baudi!

Pica Lulū

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 17.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu 2019/2020. Izlidošana no Rīgas. Pirmā iemaksa 50 EUR par cilvēku.

EUR 335 | 30.04.2019 | Antario

photo

Piedzīvojumi un izpriecas Latvijas Disnejl

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 10.08.19 - 1 Diena. Avārijas brigāde, Skrīveru mājas saldējums, Trušu karalistē

EUR 32 | 01.07.2019 | AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv