Redakcijas sadaļu atbalsta

Austrālijā ķengurs ielaužas mājā un to izdemolē

Palielu "jandāliņu" uztaisījis kāds ķengurs Austrālijā, kurš ielauzies kādas ģimenes mājā un netiekot ārā, sācis uztraukties un demolēt māju. 

Ķengurs mājā iekļuvis, vienkārši ielecot pa tās logu, bet saprotot, ka ir teju iesprostots, sāka pārdzīvot un lēkāt pa māju un mēbelēm, daudz lietas salaužot. Diemžēl, ķengurs arī pats sevi savainojis, tiekot pie vairākām grieztām brūcēm, kas dzīvnieku iedzinis vēl tikai lielākā stresā. 

Beigu beigās ģimenei ir izdevies ieslodzīt ciemiņu vannas istabā, kur viņš sagaidīja dzīvnieku speciālistus, kas to uz laiku iemidzināja, lai nogādātu atpakaļ savvaļā.

"Ģimene bija norūpējusies par aptuveni 30 kilogramus smago dzīvnieku, jo tas bija savainojies - apkārtnē bija daudz asiņu, bet dzīvnieks - ļoti noguris," sacīja Manfreds Zabinskas. 

Eksperts pieņem, ka ķenguru varētu būt sabiedējusi mašīna vai kāds dzīvnieks - visticamāk, suns, kas varētu būt par iemeslu, lai ķengurs ielektu mājā pa logu.

Ģimene dzīvojot tuvu Briežu Parkam, kurā mītot daudz ķenguru un šādi gadījumi "ik pa laikam" notiekot.

Avots: Baltictravelnews.com/bbc.com

karlis - 3314
photo

Pica Lulū ZuPeR komplekts

Jauns piedāvājums Pica Lulū picērijās - zupa + desu picas šķēle tikai 2,99 EUR. Dodies uz kādu no 17 picērijām un baudi!

Pica Lulū

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 17.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu 2019/2020. Izlidošana no Rīgas. Pirmā iemaksa 50 EUR par cilvēku.

EUR 335 | 30.04.2019 | Antario

photo

Piedzīvojumi un izpriecas Latvijas Disnejl

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 10.08.19 - 1 Diena. Avārijas brigāde, Skrīveru mājas saldējums, Trušu karalistē

EUR 32 | 01.07.2019 | AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv