Redakcijas sadaļu atbalsta

VARAM organizē konkursu «Ģimenei draudzīga pašvaldība 2018»

Arī 2018. gadā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija organizē konkursu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”, konkursā vērtējot visas 119 Latvijas pašvaldības, nosakot tās pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem.

Konkursu plānots organizēt 2 kārtās, līdzīgi kā tas tika darīts arī iepriekš – 2017. gadā. Pirmajā kārtā konkursa sekretariāts veic aprēķinus četrās daļās – administratīvie dati, dzimstības dati, ģimeņu vērtējums (individuāls balsojums par pašvaldību pakalpojumiem) un pašvaldību līdzdalība konkursa informatīvajā kampaņā. Tīmekļvietnes apmeklētājiem 45 dienas tiks dota iespēja sniegt individuālu vērtējumu par pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem ģimenēm ar bērniem, kas ietekmēs kopējo konkursa vērtējumu.

Otrajai kārtai tiek virzītas trīs pašvaldības ar augstāko punktu skaitu katrā grupā – deviņu republikas nozīmes pilsētu pašvaldību grupā, 21 reģionālas nozīmes attīstības centru novada pašvaldību grupā un 89 novadu pašvaldību grupā. Uzvarētājs katrā grupā tiek noteikts, pamatojoties uz konkursa vērtēšanas komisijas pieņemto lēmumu pēc klātienes vizītēm deviņās labākajās pašvaldībās.

Konkursa “Ģimenei draudzīga pašvaldība 2018” rezultātā tiks noteiktas 2018. gada ģimenēm draudzīgākās pašvaldības trīs pašvaldību grupās (naudas balva vismaz 15 000,00 EUR apmērā), kā arī tiks noteikta “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018” nacionālajā mērogā (naudas balva vismaz 30 000,00 EUR apmērā). Komisija var noteikt papildu nominācijas kādā no pakalpojumu grupām, kuras tiks vērtētas konkursa ietvaros (papildus naudas balvas nominācijās  nepārsniedz 19 000,00 EUR apmēru). Piešķirtā naudas balva jāizmanto ģimenēm ar bērniem atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai vai vides veidošanai (t.sk. infrastruktūras attīstībai ģimenēm ar bērniem vajadzībām) 2019. gadā.

Aicinām pašvaldības iesaistīties un būt aktīvām 2018. gada konkursa norisē, lai radītu pozitīvu pašvaldības tēlu, sekmētu ģimeņu ar bērniem piesaisti, kā arī pilnveidotu savus pakalpojumus un to pieejamību ģimenēm ar bērniem!

Vēršam uzmanību, ka no aizpildāmās anketas attiecīgā informācija tiks izmantota konkursa vērtēšanai, pakalpojumu apraksti tiks publicēti tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv informācijai ikvienam interesentam, kā arī daļa pašvaldību sniegto datu tiks izmantoti infografiku izveidošanai par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem ģimenēm ar bērniem.

Avots: www.vietagimenei.lv

karlis - 3314
Pastaiga pa Liepāju ar gidu!

Pastaiga pa Liepāju ar gidu!

Ik svētdienu plkst. 12:00 ir iespēja doties pastaigā pa vecpilsētu kopā ar gidu. Ieplāno Liepāju un iepazīsti to.

Liepājas reģiona TIB

Valmieras atbrīvošanas gadadienas pasākumi

Valmieras atbrīvošanas gadadienas pasākumi

No 23.līdz 27.maijam Valmierā ar dažādiem atceres pasākumiem tiks atzīmēta pilsētas atbrīvošanas no lieliniekiem 100.gadadiena un godināta Cēsu pulka Skolnieku

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Supercena uz Turciju 29/05 no 175 € !

Supercena uz Turciju 29/05 no 175 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 28/05 un 29/05 uz nedēļu no no 175 € !

EUR 175 | Hot Travel

Ūdens tūristu salidojums

Ūdens tūristu salidojums "Lielais plosts"

1. jūnijā, pirmo reizi, "Lielais plosts" no Baltkrievijas robežas līdz Skerškāniem

TAKA

Izbaudi atpūtu un ekskursijas Melnkalnē

Izbaudi atpūtu un ekskursijas Melnkalnē

Atpūties jaukās viesnīcās un par papildus cenu iegādājies fantastiskas ekskursijas

EUR 225 | Carlson Wagonlit Travel

Aviokompānija Brussels Airlines

Aviokompānija Brussels Airlines

Uz saviem lidojumiem aviokompānija Brussels Airlines piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām.

EUR 190 | AvioKases.lv

Argentīna un Brazīlija

Argentīna un Brazīlija

Šīs zemes apvieno vienus no skaistākajiem pasaules dabas veidojumiem – Patagonijas ledājus un vareno Iguasu ūdenskritumu. Meties krāsainajā piedzīvojumu virpulī

EUR 4450 | Jēkaba Ceļojumi

🚌Dodies uz Albāniju-Horvātiju-Melnkalni

🚌Dodies uz Albāniju-Horvātiju-Melnkalni

🔥 LAST MINUTE 🔥 🚌Dodies uz Albāniju-Horvātiju-Melnkalni🚌 Izjūti visu Balkānu burvību un skaistumu! Tavs ideāls brauciens ➡️Rezervē

VRK Travel

Hošimin-Muine-Nam Kat Tien tikai 1365 €

Hošimin-Muine-Nam Kat Tien tikai 1365 €

Izlidošana no Rīgas uz Vjetnamu. Cenā iekļauts: lidojums, visi transfēri, viesnīca, ēdināšana, ekskursiju programma.

EUR 1365 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv