Redakcijas sadaļu atbalsta

Ryanair piloti atkal streikos - šoreiz Īrijā

Ja pagājušajā nedēļā streikoja Ryanair Spānijas, Portugāles un Beļģijas darbinieki, tad šonedēļ streiku pieteikuši aptuveni 100 Īrijas piloti, kas paziņojuši, ka piektdien - 3.augustā nestrādās.

Šis būs jau ceturtais šāda veida - vienas dienas - streiks, ko veic Īrijas Ryanair piloti. Visi streiku pieteikušie piloti ir Īrijas Aviosabiedrību Pilotu Asociācijas dalībnieki un paziņojuši - ja Ryanair vadība nemainīs toni, nesākot godīgu sarunu procesu ar atvērtību pret taisnīgu vienošanos, streiki būs vēl daudzi.

Īrijas pilotu paziņojums nāca aptuveni 3 stundas pēc tam, kad Ryanair vadība paziņoja, ka par aptuveni 20% samazinās Dublinas bāzi, kas nozīmētu - aptuveni 100 piloti tiktu pārvietoti vai zaudētu darbu. Darba zaudēšana gan liekas teju neiespējams variants pilotiem, kuri šobrīd visā pasaulē ir "uz izķeršanu", kas arī dod pilotiem iespējas aktīvāk streikot un prasīt labākus darba apstākļus.

Pagājušajā nedēļā Ryanair atcēla aptuveni 300 lidojumus, tostarp divus lidojumus uz/no Latvijas: Rīga - Žirona - Rīga.

Iepriekšējos Īrijas pilotu streikos, lidsabiedrība bija spiesta atcelt no 16 līdz 30 reisiem dienā. 

Ja lidsabiedrība pēkšņi atceļ plānotos lidojumus (tuvākus par divām nedēļām), tai tāpat ir pienākums nogādāt pasažieri galamērķi ar alternatīvām lidojuma iespējām vai izmaksāt pilnu biļetes cenu UN maksāt kompensāciju, kas mērāma 250 - 600 eiro apmērā. 

Avots: Baltictravelnews.com/The Independent.com

karlis - 3314
photo

Pica Lulū ZuPeR komplekts

Jauns piedāvājums Pica Lulū picērijās - zupa + desu picas šķēle tikai 2,99 EUR. Dodies uz kādu no 17 picērijām un baudi!

Pica Lulū

photo

Brīvdienas saulainajā Grieķijā

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1369 | 17.04.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu

Agrās rezervēšanas akcija uz Hurgadu 2019/2020. Izlidošana no Rīgas. Pirmā iemaksa 50 EUR par cilvēku.

EUR 335 | 30.04.2019 | Antario

photo

Piedzīvojumi un izpriecas Latvijas Disnejl

Ceļojums ar autobusu! Izbraukšana 10.08.19 - 1 Diena. Avārijas brigāde, Skrīveru mājas saldējums, Trušu karalistē

EUR 32 | 01.07.2019 | AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv