Bauska aicina uz vērienīgāko vasaras notikumu pilsētā - festivālu Bauska Taste

Bauska aicina uz vērienīgāko v

Foto: Bauskas Kultūras centrs

No 4. līdz 5. augustam Bauskas Pilskalna parkā jau otro reizi notiks mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls “Bauska TASTE”.

“Bauska TASTE” ir mūzikas un aktīvās atpūtas festivāls visai ģimenei, kur divu dienu garumā gaidāmas Latvijā iecienītu mūziķu uzstāšanās, sportiskas aktivitātes, aizraujošas nodarbes un vienkārši laba atpūta visai ģimenei.

Festivālā uz divām skatuvēm uzstāsies tādi Latvijā pazīstami mākslinieki kā “Labvēlīgais tips”, “Astro’n’out”, Ozols un Tehnikums, Aija Andrejeva, “Satellites LV”, Ralfs Eilands un Latvijas Radio bigbends ar koncertprogrammu “Cits Pauls”, “Menuets”, Chris Noah, “Sudden Lights”, Radio SWH raidījuma “Priekšnams” jaunie izpildītāji, kā arī citi mākslinieki. Par enerģisku nakts mūziku rūpēsies DJ née Stocka un DJ Artis Dvarionas.

Festivāla laikā gaidāms arī īpašs grupas “Triānas parks” albuma “Alive” prezentācijas koncerts, kur nepiespiestā gaisotnē būs iespējams satikt un parunāties ar grupas dalībniekiem, kā arī noklausīties jaunākos apvienības singlus un jau zināmus skaņdarbus.

“Bauska TASTE” otrajā dienā, 5. augustā, tiks atdzīvināta plašu un lenšu mūzika “Skaņu takas” skatuvē. “Tas ir jauninājums ar mērķi veidot mūzikas dažādību festivālā, kur būs iespēja dzirdēt pagātni ietērptu 21. gadsimtā. Mūsuprāt, svētdiena ir piemērota diena, kad aiziet aprunāties ar “Skaņu takas” māksliniekiem – Robertu Gobziņu, DJ Raiti, DJ Trakais Mārtiņš, DJ Sairam, kā arī DJ Big N & DJ F-Line un vērot, kā mūzika tiek radīta skatītāju acu priekšā,” stāsta festivāla organizatore Līga Stankeviča. Tāpat visas dienas garumā darbosies arī vinila tirdziņš, kur mūzikas entuziasti varēs iegādāties dažādas vērtīgas plates un satikt domu biedrus.

Jau otro gadu festivāla “Bauska TASTE” ietvaros būs iespējams piedalīties “Magnēts” rīkotajā rogainingā, kas ir aizraujošs orientēšanās sacensību paveids. Skrējiena dalībnieki varēs izvēlēties starp dažādu garumu distancēm, kā arī organizētāji būs parūpējušies par pašiem mazākajiem sportistiem. Tāpat “Bauska TASTE” norises vietā gaidāmas arī citas aktivitātes, kas būs saistošas gan bērniem, gan pieaugušajiem – pūķu darināšana, sešu metru augsta klinšu siena, “Turies!” virvju trase, “Brain Games” labākās spēles, izlaušanās istabas no “QuestLab”, kā arī virtuālā realitāte un trīs dažādu video spēļu konsoļu turnīrs no “GoStation”. Tāpat apmeklētāji būs aicināti caur aizraujošām aktivitātēm izglītoties par dzīvnieku aizsardzību biedrības “Dzīvnieku brīvība” teltī, kā arī par citām svarīgām tēmām pie biedrības “Papardes zieds”. Līdztekus festivālam notiks arī portāla draugiem.lv organizētās auto orientēšanās sacensības “ZigZag”, kā arī “PanCars” piedzīvojumu brauciens “Pazust Zemgalē”.

“Bauska TASTE” organizatori parūpējušies arī par pašiem mazākajiem festivāla apmeklētājiem – “Bella Baby Happy” teltī tiks pasniegtas dāvaniņas ar noderīgām higiēnas precēm, kā arī būs iespēja pārtīt mazulīti. Bērnu zonā darbosies “Krāsu karuselis” – gaidāms košs ziepju burbuļu šovs, kurā varēs piedalīties arī apmeklētāji, interaktīva zīmējumu izrāde kopā ar aktieri Vari Klausītāju, skečs par trollīšiem, kuri nolēmuši atjaunot savu civilizāciju tieši mājīgajā “Bauska TASTE” festivālā, kā arī citas aktivitātes.

Apmeklētāji maltīti varēs baudīt plašā un daudzveidīgā ēdināšanas zonā, kur būs iespējams mieloties gan ar festivāla gaisotnei raksturīgiem ēdieniem, gan nogaršot ko jaunu.

Festivāla teritorijā atradīsies arī telšu pilsētiņa un autostāvvieta. Nakšņošana telšu pilsētiņā izmaksās vien 5 eiro no personas, automašīnas novietošana festivāla teritorijas stāvvietā – 10 eiro no auto par katru iebraukšanas reizi. Pasākuma dienā uz vietas skaidrā naudā būs iespējams norēķināties gan par telts vietu, gan autostāvvietu.

Biļetes pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā. Biļetes cena 15,- eiro. Pensionāriem, uzrādot apliecību, un jauniešiem no 12-18 gadiem cena nemainīga – 5 eiro, bērniem līdz 11 gadu vecumam un personām ar I grupas invaliditāti ieeja bez maksas.

“Aicinām pēdējā vasaras mēneša pirmo nedēļas nogali pavadīt Bauskā aizraujošā festivālā visai ģimenei. Šeit gleznainajā, upju ieskautajā Bauskas Pilskalna parkā būs brīnišķīgā atmosfērā un fantastiski cilvēki. Tiekamies festivālā, kur satiekas, - “Bauska TASTE”,”  aicina Bauskas Kultūras centra direktors, festivāla “Bauska TASTE” organizators Jānis Dūmiņš.

Seko “Bauska TASTE” jaunumiem festivāla Facebook lapā (facebook.com/BauskaTASTE).

Avots: Bauskas Kultūras centrs

BAT - 3272
photo

Amatierteātra izrāde "Diriģents"

23. augustā plkst.19.00 Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija” aicina uz Emīla Skujenieka komēdiju “Diriģents” (režisors Oskars Morozovs) Valmieras Kultūras centrā.

Valmieras TIC

photo

1. septembrī pie šokolādes meistariem

Īsta dāvana skolēniem uzsākot jauno macību gadu- šokolāde, kaķi un burvīgā šauļu pilsēta, brauksim kopā 01.09.2018.

EUR 18.00 | 24.08.2018 | Nikos Travel

photo

Supercena uz Spāniju 31/08 no 399 € !

Karstākie piedāvājumi uz Spāniju, Barselonu 31/08 uz nedēļu no 399 € !

EUR 399 | 31.08.2018 | Hot Travel

photo

Marokas sajūtu virpulī

Maroka – tā ir vieta, kur austrumu tikumi satikušies ar Āfrikas likumiem. Tā apreibina acumirklī!

EUR 1495 | 01.10.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

AvioKases - Astra Tūre aviobiļešu kases

AvioKases.lv piedāvā aviobiļešu rezervēšanu un pārdošanu ne tikai internetā, bet arī ceļojumu biroja “ASTRA TŪRE” avio kases ofisā.

EUR 19 | 30.11.2018 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Aviokompānija Brussels Airlines

Uz saviem lidojumiem aviokompānija Brussels Airlines piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām.

EUR 190 | 30.11.2018 | AvioKases.lv

photo

Belavia - Belarusian Airlines lidojumi

Uz saviem lidojumiem aviokompānija Belavia piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām.

EUR 150 | 30.11.2018 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Kāzas Bali salā no 1200 €

Bali ir brīnišķīga vieta, kur nosvinēt Jūsu kāzas. Bali salā ir ispējams pavadīt tikai simboliskās kazu ceremonijas!

EUR 1200 | 05.12.2018 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv