Redakcijas sadaļu atbalsta

Iznākusi jaunā Ventspils 2018. gada vasaras tūrisma avīze

Iznākusi jaunā Ventspils 2018.

Foto: Ventspils pilsētas dome

Jau 17. sezonu iznākusi vasaras tūrisma avīze, kura šogad publicēta jaunā formātā, tās mērķis ir lasītājus iepazīstināt ar šīs vasaras populārākajiem pasākumiem Ventspils pilsētā. Šogad pavasara un vasaras tūrisma avīzes papildina viena otru -  tās iespējams izmantot kopā, lai iepazīstinātu pilsētas viesus ar 10 iemesliem, kādēļ  apmeklēt Ventspili un izvēlētos pasākumus savām vēlmēm un gaumei.

2018. gada jaunās vasaras Ventspils tūrisma avīzes odziņa  - pavasara un vasaras avīze papildina viens otru! Lai radītu vērtīgu tūrisma objektu un notikumu informatīvo balansu, pavasara tūrisma avīzē bija pieejama informācija ar 10 lieliskiem iemesliem, kādēļ braukt uz Ventspili - akcentu vēršot uz populārākajiem tūrisma objektiem, kuri atzīmēti kartē, lai tos būtu ērti apmeklēt gan braukājot ar velosipēdu, gan ejot pastaigā. Vasaras avīzē pieejama plaša pasākumu un atpūtas iespēju programma.

Ventspils  jaunā tūrisma avīze izdota piecās valodās – teju 314 000 eksemplāros, kas izdoti latviešu, krievu; lietuviešu; igauņu un angļu valodā. Papildus, kā bezmaksas pielikumu, lasītāji Ventspils vasaras skaistāko pasākumu tūrisma avīzi 260 000 eksemplāros dažādās valodās drukātu saņems līdz ar presi - latviski laikrakstos “Diena”; “Neatkarīgā Rīta Avīze”; “Latvijas Avīze”; “Privātā Dzīve” un “Kurzemes vārds”, krieviski laikrakstos “Subbota”; “MK Latvija” un “Vesti segodņa”, igauniski laikrakstā “Postimees”, bet lietuviski tiks lasīti laikrakstā “Lietuvos Rytas”.

Lai Ventspils ciemiņiem būtu iespēja baudīt labākās naktsmājas un gardākās maltītes, avīzes izdevumā publicēti 2017. gada ēdināšanas un naktsmītņu konkursa uzvarētāji, kuru pakalpojumu kvalitātes līmenis novērtēts un nozares ekspertu atzīts Ventspils pilsētas domes organizētajā kvalitātes konkursā.

Avīzes atvērumā izvietota plaša pilsētas karte, kurā atzīmēti visu pasākumu norises vietu punkti, bezvadu interneta piekļuves vietas (Ventspils quest un Lattelcom- free), iezīmēti veloceliņu maršruti, kuru kopgarums šogad pilsētā sasniedzis jau teju 60 km, bet ciemiņiem, kuri uz Ventspili dodas ar Starppilsētu autobusu, pieejams kustības saraksts ar cenām un kustības laikiem maršrutā Ventspils – Rīga - Ventspils. Kā jaunums, šogad īpaši izcelta jaunā Būšnieka ezera taka, gājēju laipa un veselības taka, kas dabas cienītājiem ļaus izjust pilnu aktīvās atpūtas programmu, dodoties 8 km pārgājienā vai braucienā ar velosipēdu apkārt visam ezeram.

Izdevuma beigās publicēts aicinājums nopelnīt, saņemt un pilsētas objektos izmantot Ventspils valūtu – ventus, ar ventiem iespējams iegūt līdz pat 50 % atlaidi 45 Ventspils atpūtas, apskates un izklaides vietās, ar plašāku vietu sarakstu, kur ir iespējams tērēt ventus, var iepazīties www.visitventspils.com.

Pasākumu vidū šovasar košākie gaidāmi Ventspils Pilsētas svētki, kas notiks no 3. - 5. augustam, svētku apmeklētājus priecēs daudzveidīgā kultūras, mākslas un sporta norišu programma - ar spilgtiem muzikāliem notikumiem un aizraujošām izklaidēm tiks lutināti ventspilnieki un svētku viesi. Centrālajā svētku norises vietā - Ostas ielas promenādē viesi pulcēsies, lai apskatītu 18. Starptautisko ziedu paklāja festivāla darbus, šā gada pasākuma devīze būs „Latvija – zeme, kas zied”, Pilsētas svētku programmā šogad iekļauti tādi pasākumi kā 3. augusta “Prāta Vētras” koncerts, 4. augustā Intara Busuļa un Abonementa orķestra un Liepājas simfoniskā orķestra koncertprogramma “Ar mums”; 4. augustā Latvijas spēka vīru čempionāts, un 4. augusta svētku kulmināciju sasniegs grandiozais Ostas ielas promenādes salūts. Svētku dienās pilsētas iedzīvotājus un viesus pulcē gan tradicionālais svētku gājiens, gan Ventspils muzeju, Amatu mājas un četru Ventspils bibliotēku sarūpētie pasākumi.

Vasaras tūrisma sezonas laikā skaistākie un apmeklētākie pasākumi būs Jūras svētki (14. jūlijs); Baltijas jūras reģionu motobraucēju salidojums Kurland Bike Meet (20. - 22. jūlijs); Smilšu skulptūru simpozijs (28. jūlijs); Ghetto Games (27. - 29. jūlijs); Pilsētas svētki (3. - 5. augusts); Salūts Ostas ielas promenādē (4. augusts); Ventspils nūjošanas festivāls (11. augusts), iedzīvotāju un viesu vidū īpašu uzmanību arī izpelnījusies Piektdienas vakara pastaigas (24. augusts) sagatavotā programma.

Avots: Ventspils pilsētas dome

BAT - 3272
photo

Īstā vasara sākas Palangā- 27.07.18

Vasarīgs brauciens uz Palangu un Japāņu dārzu. Diena, kad iespējams izbaudīt kaimiņu valsts viesmīlību un nogaršot īstso cepelīnus, 28.07.2018, tikai 18 EUR

EUR 18.00 | 27.07.2018 | Nikos Travel

photo

Skaņas un noskaņas

27.jūlijā 22:00 Jānis Lūsēns, Evija Mundeciema un Pēterupes evaņģēliski luteriskā draudze ielūdz uz koncertu "Skaņas un noskaņas".

EUR 00.00 | 27.07.2018 | Saulkrastu TIC

photo

Supercena uz Grieķiju 27/07 no 263 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Korfu salu 27/07 uz nedēļu no 263 € !

EUR 263 | 28.07.2018 | Hot Travel

photo

R.Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles”

28. jūlijā plkst. 19:00 Talsu Sauleskalna estrādē brīvdabas izrāde – Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles”.

Talsu novada pašvaldība

photo

Laivu noma "Mučas"

Izveido savas vasaras piedzīvojumu un izbaudi draivu pa Latgales upēm kopā ar laivu nomu “Mučas”!

Daugavpils TIC

photo

Senā un Jaunā Ķīna no 1175 €

Izlidošana no Rīgas.

EUR 1175 | 07.11.2018 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv