Redakcijas sadaļu atbalsta

Vai ir vēl kāda lidsabiedrība, kas pasniedz brīvpusdienas?

Vai ir vēl kāda lidsabiedrība,

Foto: Aivars Mackevičs

Mūsdienās lidsabiedrības vairs nepiedāvā ēdienreizes, kas iekļautas lidojuma cenā. Kādreiz pirms pacelšanās dažās lidmašīnās pasniedza šampanieti un ikrus. Kādreiz. Kopš lidošana  vairs nav tik ekskluzīvs pakalpojums un lētās lidsabiedrības dominē tirgū, arī bulciņas ir kļuvušas mazākas. Ikrus un burbuļdzērienus vēl pasniedz, bet tad tikai izņēmuma kārtā pirmajā klasē, kur biļetes vēl ir salīdzinoši dārgas. Bet ko piedāvā lidsabiedrības ekonomiskajā klasē? Kādas ēdienkartes ir pieejamas lidmašīnā?

Lufthansa

Gandrīz katrā lidojumā Lufthansa lidmašīnā tiks pasniegti bezmaksas dzērieni, kā arī kas ēdams. Kas un cik daudz tiks pasniegts ir atkarīgs no lidojuma garuma. Īsajos reisos tiks pasniegtas uzkodas, bet vidēji garos jau kāds siltais ēdiens. Tālajos reisos tiks piedāvāts kokteilis uzreiz pēc pacelšanās un tad 3 ēdienu ēdienreize, kur pasažieriem dota izvēle no diviem otro ēdienu variantiem. Šādos garajos reisos tiks pasniegts noteikti vēl otra ēdienreize. Tagad Lufthansa piedāvā arī pakalpojumu, kur tālajiem reisiem pasažieri, par papildus samaksu var iepriekš pasūtīt no speciālas ēdienkartes. Arī cilvēkiem ar īpašiem ēšanas paradumiem te ir iespēja pasūtīt sev piemērotu ēdienu. Tas gan jāpaveic vismaz 24 stundas pirms izlidošanas.

Condor

Ēdienreizes lidojumos Eiropā un Ziemeļāfrikā netiks pasniegtas. Pasažieriem ir iespēja iegādāties dzērienus (piemēram, kafija par 1,50 eiro vai alu par 3 eiro), kā arī mazas uzkodas vai 24 stundas pirms izlidošanas ir iespēja sev pasūtīt ēdienreizi. Tālajos reisos tiks piedāvāta viena ēdienreize bezmaksas, kā arī pirms nosēšanās otra. Kad tiek pasniegts ēdiens, bezalkoholiskos dzērienus var pasūtīt bezmaksas.

Eurowings

Lidsabiedrība piedāvā iegādāties 3 kategoriju biļetes, kas arī noteikts, kas tiks pasniegts lidmašīnā. Īsajos un vidējos reisos dārgāko biļešu cenas pasažieri var izvēlēties vienu uzkodu, kā arī dzērienus. Vidējās cenas biļetes īpašniekam tiek dota izvēle starp sāļo un saldo uzkodu, kā arī tiks pasniegts negāzēts ūdens un otro dzērienu var izvēlēties. Tālajos reisos šīs kategorijas pasažieri saņems vienu silto un vienu auksto ēdienreizi, kā arī dzērienus un kafiju, kamēr ēdienreizes pasniedz. Dārgākajā variantā brīva izvēle būs no bistro ēdienkartes, kas piedāvā 6 ēdienu variantus, kā arī uzkodas. Alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni iekļauti cenā. Lētāko biļešu pasažieriem par brīvu nepienāksies nekas.

Easyjet

Šajās lidmašīnās maku vienmēr būs jātur pa rokai, ja uznāks ēstgriba vai slāpes, jo bezmakas nekas netiks pasniegts. Ēdienkartē piedāvā dzērienus, sendvičus un citas uzkodas. Pasažieri, kas saņēmuši “Flexi” biļetes, saņems kuponu par  7 britu mārciņām (apmēram 8 eiro), ko lidmašīnā var iemainīt pret ēdieniem un dzērieniem. 30 dienas pirms izlidošanas ir arī iespēja pasūtīt sev ēdienreizi, par nedaudz izdevīgākām cenām.

Ryanair

Arī šajās lidmašīnās par brīvu neko nedos. Bet tiek piedāvāta plaša dzērienu un ēdienkarte. Piemēram, tiek piedāvāti īpaši brokastu varianti: kruasāns ar kafiju par 5 eiro vai panini ar dzērienu un čipšiem par 10 eiro. Dažos lidojumos pasažieri arī ēdienreizes var pasūtīt ierpriekš.

Emirates

Visos lidojumus, visās klasēs tiks pasniegts vairāku ēdienu ēdienreizes. Ekonomiskajā klasē parasti tiks piedāvāta izvēle no diviem pamatēdieniem. Papildus tiek pasniegti salāti, deserts un uzkoda. Pie katras ēdienreizes tiks pasniegts karstais un bezalkoholiskais dzēriens, kā arī vīns un alus. Pasažieri, kas vēlas īpašu ēdienu, to var pasūtīt 24 stundas pirms izlidošanas. Izvēle ir dota arī ēdieniem alerģiskiem pasažieriem, kā ar reliģijām piemēroti ēdieni un veģetārie varianti.

Air France

Starpkontinentu lidojumos pasažieri pēc aperitīva ar sāļu uzkodu varēs izvēlēties no 2 siltajiem pamatēdieniem. Atkarībā no lidojuma ilguma tiks pasniegta vēl viena uzkoda vai brokastis. Tālajos reisos tiek piedāvāta pat pašapkalpošanās bufete, kur pasažieris var izvēlēties konditorejas izstrādājumus, sendvičus un saldējumu. Visa lidojuma laikā tiks pasniegti siltie, atspirdzinošie un alkoholiskie dzērieni. Papildus bezmaksas piedāvājumam ekonomiskajā klasē un premium ekonomiskajā klasē pastāv iespēja izvēlēties vēl papildus ēdienus par maksu. Īpašos ēdienus arī jāpasūta iepriekš. Eiropas garajos lidojumos un lidojumos uz Ziemeļāfriku tiks pasniegta viena siltā ēdienreize, īsajos reisos tikai uzkoda un dzērieni.

KLM

Holandiešu lidsabiedrība starpkontinentu lidojumos piedāvā pēc aperitīva un mazām uzkodiņām ēdienreizi ar desertu, kā arī pasniedz klāt bulciņas ar sviestu un sieru. Īsākos reisos starp kontinentiem pirms nosēšanās tiks pasniegta vēl uzkoda, garākos otra silta ēdienreize. Starp ēdienreizēm tiek pasniegti sendviči, uzkodas, saldējums. Pie ēdieniem tiek pasniegti atspirdzinošie un alkoholiskie dzērieni. Visa lidojuma laikā, ik pēc stundas, tiek pasniegti dzērieni. Speciālos ēdienus jāpasūta vismaz 24 stundas pirms izlidošanas un ir pat iespēja pasūtīt košera ēdienus, tos gan 48 stundas pirms izlidošanas jāpasūta. Eiropas lidojumos pie dzērieniem tiek pasniegtas dažādas uzkodas un sendviči.

British Airways

Tālajos reisos lidmašīnās tiks pasniegti bezmaksas dzērieni un 4 ēdienu ēdienreize, kā arī uzkoda pirms nolaišanās. 24 stundas pirms izlidošanas pasažieriem ir iespēja pasūtīt ēdienu no ēdienkartes. Tas tad maksās papildus. Īsajos reisos netiek pasniegta bezmaksas ēdienreize, doties par maksu var nopirkt gan ēdienus, gan dzērienus.

Avots: Baltictravelnews.lv/Welt.de

BAT - 3272
photo

Supercena uz Turciju 29/06 no 249 € !

Karstākie piedāvājumi uz Turciju, Antaliju 29/06 uz nedēļu no 249 € !

EUR 249 | 30.06.2018 | Hot Travel

photo

Pastaiga "Tiksimies Rožu laukumā!"

Līdz pat 31.augustam, ik dienas plkst. 14:00 pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā.

Liepājas reģiona TIB

photo

Ahha centrs- pedejas vietas-07.07.2018

Izbraukšana 07.07.2018 , AHHA apmeklēšana, planetārijs un ekskursija Tartu. Cena tikai EUR 18.00! Zvaniet: 67280326(7), 29565257

EUR 18.00 | 01.07.2018 | Nikos Travel

photo

Pirms skolas uz Ķīnu

Ķīna nav valsts - tā ir pavisam cita pasaule. Teiksmainu pūķu un neparastas auras zeme, kas aug un attīstās prātam neaptveramā ātrumā. Ir vērts iepazīties!

EUR 1354 | 31.07.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Madagaskara uz 12 dienām 2890 eur

Klasiskā ekskursija uz dienvidiem, ieskaitot Ranomafanaun Isalo Nacionālā -parka apmeklējumus.

EUR 2890 | 18.09.2018 | Antario

photo

Aviokompānija Primera Air

Lidsabiedrība Primera Air nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem.

EUR 55 | 30.09.2018 | Astra Tūre / AvioKases.lv

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv