Redakcijas sadaļu atbalsta

Rīgas lidostā šogad 250 jaunas darba vietas

Rīgas lidostā šogad 250 jaunas

Foto: Pixabay.com

Starptautiskā lidosta “Rīga” turpina strauju izaugsmi un šogad plāno pieņemt darbā vairāk nekā 250 darbiniekus dažādās profesijās. Tostarp plānots aktīvi aicināt pietiekties gan Latvijas darba meklētājus, gan ārzemēs dzīvojošus tautiešus. Atbilstoši darba piedāvājumi lidostā ir arī Pierīgas iedzīvotājiem un darba meklētājiem pirmspensijas vecumā.

Lidostai “Rīga” jau ir ārvalstīs strādājošo piesaistīšanas pieredze darbam uzņēmumā. Vairāk nekā 30% no šogad lidostā darbu uzsākušajiem darbiniekiem ir atgriezušies no ārvalstīm. Viņus piesaista stabila darbavieta, iespēja strādāt starptautiskā vidē, kā arī plaša bonusu sistēma darbiniekiem.

Starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Ilona Līce uzsver: “Lidosta ir valstiski nozīmīgs uzņēmums, tāpēc mēs apzināmies, ka svarīgi ir ne vien aicināt atpakaļ ārzemēs strādājošos, bet arī piedāvāt atbilstošas darba vietas Latvijas darba meklētājiem, lai mazinātu jaunu potenciālo emigrantu rašanos. Vieglāk cilvēkus ir noturēt dzimtenē nekā pēc tam mēģināt pārliecināt atgriezties. Tāpēc darbam lidostā aicinām pieteikties arī Pierīgas novadu iedzīvotājus, kuri savā reģionā uz vietas nespēj atrast piemērotu darbavietu. Tuvējo pašvaldību iedzīvotājiem nodrošinām arī transporta pakalpojumus nokļūšanai uz darbu.”

Šobrīd lidostā visvairāk vakanču ir aviācijas drošības inspektora un inspektores amatam (20 vakances) un pasažieru apkalpošanas aģenta un aģentes pozīcijai (6 vakances). Brīvas vakances uzņēmumā dažādos amatos tiek izsludinātas teju ik nedēļu, tāpēc darba meklētāji tiek aicināti sekot līdzi aktuālajai informācijai lidostas mājas lapā vai darba sludinājumu portālos.

Ņemot vērā potenciālo darbinieku interesi pēc atklātības un lielākās konkrētības, lidosta ir pārveidojusi darba sludinājumu saturu. Atšķirībā no vairākuma Latvijas uzņēmumu, lidosta atklāti norāda darbinieku plānoto atalgojumu, darba pienākumus, bonusus un reālās izaugsmes iespējas uzņēmumā. Tāpat tuvākajā nākotnē tiks izveidota atsevišķa interneta vietne visiem darba meklētājiem, kurus saista aviācijas nozare un interesē darba iespējas lidostā “Rīga”. Tajā būs plašāk izskaidrots, ko dara attiecīgā amata pārstāvis, īsā video atspoguļojot tā ikdienu un potenciālajam darbiniekam palīdzot iztēloties, vai darbs viņu varētu interesēt.

“Lidostā ir piemērots darbs ne vien jauniešiem, bet arī vecāka gadagājuma darbiniekiem. Piemēram, aviācijas drošības inspektora pienākumus – pasažieru un bagāžas drošības atbilstības kontroli pēc atbilstošas apmācības – var vienlīdz labi nodrošināt gan jaunieši, kas sasnieguši 21 gadu, gan arī pirmspensijas vecuma speciālisti,” norāda I. Līce.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir viena no visstraujāk augošajām lidostām Eiropā, un šobrīd tajā jau strādā vairāk nekā 1200 cilvēku. Plānots, ka straujā izaugsme tuvākajos gados radīs vēl simtiem jaunu darba vietu. 2019. gadā sāksies jauna daudzfunkcionāla pasažieru apkalpošanas kompleksa būvniecība, kas lidostu savienos arī ar Eiropas dzelzceļu tīklu “Rail Baltica” projekta ietvaros. Tas ļaus vēl vairāk nostiprināt lidostas līderpozīcijas Baltijā gan pasažieru, gan kravu pārvadājumos.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. No lidostas ”Rīga” ziemas sezonā iespējams doties uz gandrīz 80, bet 2018.gada vasaras sezonā - uz 100 galamērķiem, ko nodrošina 19 aviosabiedrības. 2017.gadā lidosta “Rīga” apkalpoja vairāk nekā 6 miljonus pasažieru – 45% no kopējā Baltijas valstu pasažieru skaita.

Avots: Starptautiskā lidosta Rīga

photo

Visiem WMF galda piederumiem 20% atlaide!

Lieliska iespēja iegādāties izsmalcinātos un kvalitatīvos WMF galda piederumus ar 20% atlaidi! Piedāvājums spēkā līdz 2. jūnijam (arī specpasūtījumiem)!

Arkolat

photo

Vasaras saulgriežu ielīgošana

21. jūnijā plkst. 20.00 notiks par tradīciju kļuvusī vasaras saulgriežu ielīgošana Daugavas krastā. Šogad apmeklētājus priecēs “Jauno Jāņu Orķestris"

Jēkabpils TIC

photo

BĒRNU SVĒTKI

Šogad svētkus svinēsim 2. jūnijā Kena parkā. Svētki sāksies plkst. 11.40 ar jestru gājienu no Jēkabpils Tautas nama pa Brīvības ielu līdz Kena parkam.

Jēkabpils TIC

photo

Izsmalcinātie WMF galda piederumi

Lieliska iespēja iegādāties izsmalcinātos un kvalitatīvos WMF galda piederumus ar 20% atlaidi! Piedāvājums spēkā līdz 2. jūnijam (arī specpasūtījumiem)!

Arkolat

photo

Mūziķa GACHO koncerts

1.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks GACHO koncerts #PirmaisValmierā.

Valmieras TIC

photo

Dikļu pils Sajūtu festivāls

14.jūlijā no plkst. 16:00 līdz 01:00 Dikļu pilī notiks izcils muzikālais un gastronomiskais baudījums – Sajūtu festivāls.

Valmieras TIC

photo

OPERAS DIENAS JĒKABPILĪ

Operas dienas Jēkabpilī šogad norisināsies jau septīto gadu. Nemainīgi, tās norisināsies jūlija vidū – no 17. līdz 22. jūlijam.

Jēkabpils TIC

photo

Grupas Prāta Vētra koncerts arī Valmierā

28.jūlijā, Valmieras pilsētas svētku laikā, grupa "Prāta Vētra" koncertūres ietvaros sniegs koncertu arī Valmierā.

Valmieras TIC

photo

Koncerts "Prieks ir skaņās un krāsās"

26. maijā plkst.18.00 Valmieras estrādē notiks tautas deju koncerts „Prieks ir skaņās un krāsās”.

Valmieras TIC

photo

Īpašais pavasara piedāvājums!

Šajā speciālajā piedāvājumā iekļauts: • 1 nakts divvietīgā Standard klases numuriņā • Bagātīga brokastu bufete • Šefpavāra īpašais Pavasara vakariņu (3 ēdieni) piedāvājums viesnīcas pirmā stāva „Park” restorānā 2 pers...

EUR 79 | 31.05.2018 | Bellevue Park Hotel Riga

photo

“SKRODERDIENAS SILMAČOS”

23.06.2018. plkst.17.00 Krustpils Brīvdabas estrādē Līgo uzvedums “SKRODERDIENAS SILMAČOS”.

Jēkabpils TIC

photo

JĒKABPILS PILSĒTAS SVĒTKI “RADI JĒKABPILĪ”

Jēkabpils pilsētas svētki norisināsies 13., 15. un 16. jūnijā.

Jēkabpils TIC

photo

Visi Lidojumi - AvioKases.lv

Visi Galamērķi. Visas Vietas. Lidojumu Cenu Eksperti. Ryanair, Wizzair, easyJet, Norwegian aviobiļetes.

EUR 23 | 31.07.2018 | AvioKases.lv

photo

DIŽKONCERTS

26. maijā plkst. 18.00 Jēkabpilī, Krustpils brīvdabas estrādē norisināsies par tradīciju kļuvušais dižkoncerts “Sanākam, sadziedam, sasadancojam”.

Jēkabpils TIC

photo

Ventspilī gaidīs skolēnu grupas

Lai aicinātu skolēnus doties rudens ekskursijā uz Ventspili, Piedzīvojumu parkā un Ūdens piedzīvojumu parkā ir pieejami īpaši piedāvājumi klasēm.

EUR 2 | 01.06.2018 | Ventspils Olimpiskais centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv