Redakcijas sadaļu atbalsta

IEšūpošanās Rotko centrā Muzeju nakts 2018 ietvaros

IEšūpošanās Rotko centrā Muzej

Foto: Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

Sestdien 19. maijā no plkst. 19.00 līdz 00.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs Muzeju nakts 2018 ietvaros iešūpos apmeklētājus mākslas pasaulē, ļaujot aizmirsties no pieredzētā, atklājot nebijušo un jauno mākslā.

Muzeju naktī apmeklētajiem būs iespēja bezmaksas skatīt trīs izstādes no jaunās jubilejas izstāžu sezonas.

Latgales reģiona mākslas konkursa izstāde „Vēl viens pavasaris – plūdi”

Sesto reizi Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiek Latgales reģiona mākslinieku darbu izstāde, kurā piedalīties tika aicināti visu mediju mākslinieki un mākslas studenti no reģiona pilsētām un novadiem. Kopumā izstādei žūrija atlasīja vairāk nekā 50 Latgales mākslinieku darbus. Šogad izvēlēta tēma - mākslas plūdi, vedina izstādi izbaudīt kā plūstošu un trauksmainu mākslas skati, atspoguļojot labāko māksliniecisko veikumu, kas tapis laikā no 2016.–2018. gadam.

Rusudana Khizanišvili (Gruzija) ”Pārveides iekārta”

Pasaules māksliniece ar spilgtu atpazīstamību un neskaitāmām personālizstādēm un grupu izstādēm daudzās pasaules valstīs. Izstāde „Pārveides iekārta” aptver Rusudanas daiļradi no 2017. līdz 2018. gadam, taču viņa glezno, kopš sevi atceras. Mākslinieces audekli ir hromatiski atdzīvināti viņas dzīves apraksti, viņas sapņu izpausmes. No tiem staro viņas domas. Tajos vīd viņas pirmatnējo, satricinošo emociju pēdas. Māksliniecei īpašs izkopts rokraksts, viņas pamattēma mākslā – sieviete.

Pashmin Art Gallery: Petra Langsdorfa, Zigfrīds Lēmans, Svens Hofmans (Vācija) „Kas ir attēls? Dzīve un uztveres māksla”

No piedzimšanas brīža līdz pat nāvei mūs ielenc attēli. Mūsu laiks ir attēlu laiks – gan kustīgu, gan nekustīgu. Sākot ar Platona šaubām par attēliem, kas top mums redzami, jautājums “Kas ir attēls?” ir nodarbinājis filozofu, mākslas vēsturnieku un citu domātāju prātus un turpina to darīt vēl joprojām. Trīs mākslinieku Petras Langsdorfas, Zigfrīda Lēmana un Svena Hofmana darbi liek apstāties un aizdomāties par attēlu nozīmi. Šī izstāde savieno prātā dzimušus tēlus un vizuālo domāšanu, lai attīstītu mūsu morālo smalkjūtību.

Izstādes, Muzeju nakts laikā, skatāmas bezmaksas, savukārt pastāvīgā ekspozīcija „Marks Rotko. Dzīve un māksla” ar Marka Rotko oriģināldarbiem skatāma par ieejas maksu.

Avots: Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

photo

Uz Maiami ar Aeroflot!

Uz Maiami ar Aeroflot ar komfortabliem laineriem.

TBS

photo

Supercena uz Grieķiju 25/05 no 189 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 25/05 uz 10 naktīm no 189 € !

EUR 189 | 29.05.2018 | Hot Travel

photo

BĒRNU SVĒTKI

Šogad svētkus svinēsim 2. jūnijā Kena parkā. Svētki sāksies plkst. 11.40 ar jestru gājienu no Jēkabpils Tautas nama pa Brīvības ielu līdz Kena parkam.

Jēkabpils TIC

photo

SANATORIJA "EGLE" - atlaides

Sanatorija "Egle" ārstnieciskais reabilitācijas centrs ar ūdens un dubļu ārstēšanu, Atlaide 6%, pensionāriem 7%.

EUR 56 | 30.06.2018 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Albānija un Ziemeļgrieķija no 390 €

Izbraukšana ar autobusu no Rīgas.

EUR 390 | 01.08.2018 | Antario

photo

Pārsteidzošā Kazahstāna

Kazahstāna, stepes valsts, kas atrodas pašā Eirāzijas centrā, daudziem cilvēkiem pasaulē joprojām ir terra incognita, nezināmā zeme. Dodies to iepazīt!

EUR 1130 | 15.08.2018 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv