Redakcijas sadaļu atbalsta

Izstādē «Riga Photo Show 2018» - viss fotomīļiem

Trīs dienas no 11. līdz 13. maijam Ķīpsalā – foto un video tehnikas izstādē “Riga Photo Show 2018” būs bagātīga semināru programma, kurā uzstāsies fotogrāfi Artūrs Kondrāts, Andrejs Zavadskis, Mārcis Baltskars, pazīstamās Instagram satura veidotājas Agnija Grigule, Kristīne Garklāva, Signe Meirāne, foto vecmeistars Valdis Brauns, dronu pilots Gvido Puķe, grima māksliniece Dita Grauda, un vēl daudzi citi.

11. maijā interesenti varēs piedalīties fotogrāfa un dronu pilota Gvido Puķes seminārā “Drons – kinematogrāfijas Šveices nazis”, kurā varēs uzzināt dažādus trikus par dronu izmantošanu filmēšanā, piemēram, kā drons var aizvietot dārgu filmēšanas krānu.

Vēl pirmajā izstādes dienā uz lekciju aicina ainavu, arhitektūras un interjera fotogrāfs Martins Kudrjavcevs, kurš aplūkos periodu, kad vēl izmantoja kardāna tipa fotokameras ar analogu informācijas nesēju – fotofilmu. Lektors stāstīs arī par dabas un pilsētvides ainavu fotogrāfijas virzieniem, kā arī arhitektūras fotografēšanu.

12. maijā lekciju “Meikapa stili fotosesijās” izstādē “Riga Photo Show 2018” vadīs grima māksliniece Dita Grauda un pastāstīs, kā izvēlēties grimu atbilstoši fotosesijas tēmai un kādiem grima produktiem ir jābūt katra fotogrāfa somā.

Kur slēpjas fotogrāfa veiksmes faktors – uz šo jautājumu atbildi sola sniegt fotogrāfs Andrejs Zavadskis seminārā “Fotobizness”, kas notiks 12. maijā. Atzītais fotogrāfs dalīsies pieredzē par fotobankām un sadarbību ar Latvijas uzņēmumiem.

Brīvā laika fotogrāfs Uldis Siliņš ir apmeklējis un fotografējis gan Latvijas, gan Eiropas lielākos mūzikas festivālus.  Kā uz tiem nokļūt? Kā fotografēt? Kā izdzīvot festivālā? – to visu 12. maijā varēs uzzināt viņa seminārā “No Liepājas un Salacgrīvas līdz Glastonberijai”.

Pazīstamais portretu fotogrāfs Artūrs Kondrāts bildē cilvēkus jau vairāk nekā 10 gadus, un viņa fotogrāfijas ir atrodamas pazīstamākajos Latvijas modes un dzīvesstila žurnālos. Izstādē “Riga Photo Show 2018” viņa semināra nosaukums ir “Ja esi fotogrāfs, tev ir nevis trīs, bet gan 103 veidi, kā nofotografēt cilvēku”.  Semināra nosaukums izsaka visu!

Fotogrāfe un “Whitestudio.lv” fotostudijas īpašniece Natālija Berezina seminārā “Fotostudija: iespējas, nepieciešamība, aprīkojums” apskatīs dažādus studiju tipus un dos arī praktiskus padomus savas fotostudijas izveidē.

Arī 13. maijā, svētdien, izstādē “Riga Photo Show 2018” gaidāma bagātīga semināru programma!

“iStock” fotoinspektors Andrejs Zemdega jautājumu un atbilžu sesijā stāstīs par fotobankām, kas tām ir aktuāls un kā tajās izcelties. Starp citu, “iStock” darbinieki ik mēnesi izskata 1,5 miljonus bilžu! Sagatavo jautājumus un nāc uz jautājumu un atbilžu sesiju ar fotobanku inspektoru!

Savukārt fotogrāfs Andrejs Losevičs seminārā “Sievietes portrets” pastāstīs par gaismu un to, kā ar to strādāt, lai skaisti parādītu cilvēka seju.

Artūrs Kondrāts un viņa draudzene Betija ir radījuši aizraujošu bērnu fotoprojektu “Lācis Bildē”. Katru bildēšanu viņi cenšas pārvērst spēlē, lai sadraudzētos ar savu mazo modeli un padarītu procesu interesantu arī viņam. Seminārā “Bērnu fotogrāfijas – “Lācis Bildē”” viņi dalīsies savā pieredzē par bērnu fotogrāfiju uzņemšanu.

Semināru programmu izstādē “Riga Photo Show 2018” noslēgs foto vecmeistars Valdis Brauns, kurš komentēs aktu fotoalbumu “Tauriņu deja” un stāstīs par savu pieredzi aktu fotografēšanā 50 gadu garumā – no padomju perioda līdz pat mūsdienām.

Foto un video meistars Mārtiņš Vanags uzstāsies gan sestdien, gan svētdien. Tiem, kam ir aktuāla video veidošana ievietošanai Youtube, Vimeo vai Facebook, 12. maijā paredzēts seminārs “Video filmēšana – elementāri!” Savukārt tiem, kam patīk ceļot, tieši laikā būs seminārs “Vērtīgi padomi foto ceļotājiem”, kurā varēs uzzināt par statīvu, filtru, kameras aizsargu izvēli. Galu galā kļūs skaidrs, kā izdzīvot dažādos apstākļos un sabildēt daudz bilžu vienlaicīgi.

12. un 13. maijā varēs arī uzzināt vairāk par “Adobe” attēlu apstrādes programmatūras jaunumiem – sestdien Ivs Zenne ieskicēs “Adobe Photoshop CC 2018” jaunumus, bet svētdien Valdis Ošiņš dalīsies ar “Adobe Photoshop Lightroom 2018. gada jaunumiem”. Pilnu pasākuma programmu skati: www.bt1.lv/rigaphotoshow

Visas trīs dienas arī "Sony" ekspozīcijā notiks bezmaksas lekcijas, kuras vadīs fotogrāfi Mārcis Baltskars, Raimonds Volonts, Jēkabs Andrušaitis, kā arī citi nozares profesionāļi. Interesantas lekcijas sagaidāmas arī no foto entuziastiem – alpīnista Kristapa Liepiņa  un pazīstamajām Instagram satura veidotājām Kristīnes Garklāvas un Signes Meirānes. “Sony” semināru programmu skati: https://ej.uz/tcby

Savukārt “Photo Space Riga” / “Fujifilm” ekspozīcijā 11. maijā ar bezmaksas lekciju “Sociālo mediju fotogrāfija un tās ietekme uz cilvēka psihi” uzstāsies modes blogere un fotogrāfe Agnija Grigule, bet 12. un 13. maijā fotografēšanas trikus atklās ielu fotogrāfs un “Riga Street Photography” lapas dibinātājs Juris Justs un ilggadējais foto entuziasts Aleksandrs Muižnieks.

Kā zināms, no 11. līdz 13. maijam izstādē “Riga Photo Show 2018” nozares vadošie uzņēmumi prezentēs jaunākās foto un video tehnoloģijas – fotokameras, videokameras, dronus, viedtālruņus, gaismas tehniku un aksesuārus. Vairāk: www.facebook.com/rigaphoto.show

“Riga Photo Show” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

“Riga Photo Show 2018” darbalaiks:

11. maijā 11.00–18.00

12. maijā 10.00–18.00

13. maijā 10.00–17.00

Izstādes biļetes cena – 5 €

Pensionāriem – 4 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!

Trīs dienu biļete (ar iespēju apmeklēt visus maksas seminārus) – 20 €

Semināra biļete – 4 € vai 10 €

Avots: BT1

photo

Salakas festivāls Palangā- 09.02.2019

Salakas svētki tuvojas! Lietuvas viesmīlība, Salakas festivāls, cepelīni, protams, delfinārija apmeklējums. Īsta svētku diena Lietuvā, 09.02.2019, tikai 21 EUR

EUR 21 | 23.01.2019 | Nikos Travel

photo

Supercena uz Ēģipti 25/01 no 339 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu no Tallinas lidostas 25/01 uz nedēļu no 339 € !

EUR 339 | 25.01.2019 | Hot Travel

photo

Janvāra vēlās brokastis

Bagātīgs bufetes galds ar aukstajiem, karstajiem un saldajiem ēdieniem jau šo svētdien. 15.00 EUR ar priekšapmaksu līdz 24.01.2019.!

EUR 15.00 | 25.01.2019 | Niklāvs

photo

Lido uz Liepāju!

Piektdienas naktī ielido Liepājā un pirmdien agri no rīta esi jau atpakaļ Rīgā - izcils scenārijs izcilai nedēļas nogalei Liepājā.

Liepājas reģiona TIB

photo

Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 Valmieras koncertzālē notiks pirmais izklaidējošs vakara šovs - ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''.

Valmieras TIC

photo

Atpūtas ceļojumi

Turcija, Ēģipte, Kanāriju salas, Taizeme, Itālija, Grieķija, Spānija...

EUR 299 | 30.04.2019 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Aviokompānija Alitalia

Uz saviem lidojumiem aviokompānija Alitalia piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām.

EUR 169 | 30.04.2019 | AvioKases.lv

photo

airBaltic lidojumi

Populārākie galamērķi par ļoti izdevīgām cenām.

EUR 55 | 30.04.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Rumānija zirgu seglos

Rumānijas vērtība ir Karpatu kalni – liela daļa maršruta ir pa līkumotajiem kalnu ceļiem. Vēl iespaidīgāk to visu ir baudīt zirga mugurā. Dodies piedzīvojumā!

EUR 1979 | 08.05.2019 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv