Redakcijas sadaļu atbalsta

Hotelstars Union nosaka stratēģisko virzienu

HSU prezidents Jenss Zimmers Kristensens (Jens Zimmer Christensen): Nākotne ir uz viesnīcu orientēta klasifikācija, tas ir starptautiski konkurētspējīga Eiropas tūrisma galamērķa stūrakmens.

Hotelstars Union (HSU) 17 dalībvalstu pārstāvji tikās Vīnē, lai apspriestu nākotnes izaicinājumus, lai nodrošinātu veiksmīgu stratēģiskās partnerības turpinājumu. Vadības padome īpaši atzinīgi novērtēja Gruziju, Franciju un Poliju kā potenciālos jaunos partnerus Hotelstars Union ģimenē. Katra valsts apstiprināja savu konkrēto interesi par dalību HSU, jo saskaņotie kritēriji ir viesnīcu industrijas nākotne.

Savā ievadā pašreizējais Hotelstars Union prezidents (HSU) Jenss Zimmers Kristensens (Jens Zimmer Christensen) uzsvēra, cik svarīgi ir strādāt kopā, lai izveidotu kopīgu viesnīcu klasifikāciju, lai nodrošinātu augstas kvalitātes zvaigznes 180 miljoniem potenciālo viesnīcu viesiem un 50 000 viesnīcām. "Tas ir gaidāmais mūsu kritēriju kataloga pārskatīšanas process, kas būs viens no mūsu lielākajiem izaicinājumiem tuvākajā nākotnē," sacīja HSU prezidents un identificēja kritēriju modernizāciju, lielāku pārredzamību un elastīgāku sistēmu kā svarīgākos mērķus.

Papildus gaidāmajam pārskatīšanas procesam, sesijas otrais galvenais temats bija HSU profila nostiprināšana. Īpaši virzoties tiešsaistes ceļojumu aģentiem (OTA), HSU apņēmās palielināt savu redzamību kā spēcīgs zīmols. "Veicot tiešsaistes pārskatus, vēl svarīgāk ir paplašināt šo uzticamo un objektīvo zvaigžņu vērtējumu visā Eiropā, jo īpaši ar tādām lielām platformām kā Booking.com un TripAdvisor, ar kurām mēs diskutējam par to, kā parādīt zvaigžņu vērtējumus to platformās. ", Ziņoja Jens Zimmer Christensen.

"Oficiālajam zvaigžņu vērtējumam ir jānodrošina vērtīga informācija klientiem un  tai jāparādās arī daudzās citās vērtēšanas platformās. Tieši tāpēc, mums ir nepieciešama uz nākotni vērsta viesnīcu klasifikācija, kas ir stūrakmens Eiropas tūrisma galamērķa kvalitātes standartam starptautiskajā mērogā, "secināja HSU prezidents.

Hotelstars Union

Saskaņā ar HOTREC - Hospitality Europe patronāžu Austrijas, Čehijas, Vācijas, Ungārijas, Nīderlandes, Zviedrijas un Šveices viesnīcu asociācijas ir izveidojušas Hotelstars Savienību. Zvaigžņu saimei pievienojās Beļģija, Dānija, Igaunija, Grieķija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta un Slovēnija. To produkts ir saskaņots kritēriju katalogs viesnīcu klasifikācijai, lai viesiem un viesnīcu īpašniekiem nodrošinātu pārredzamību un drošību. Sīkāka informācija atrodama www.hotelstars.eu.


Avots: Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija

karlis - 3314
photo

Ieplāno Liepāju!

Katru mēnesi vairāk kā 140 pasākumi ikviena viesa gaumei. Ieskaties kalendars.liepaja.lv

Liepājas reģiona TIB

photo

Ceļojumi uz Ēģipti 04/11 no 469 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu 04/11 uz nedēļu no 469 € !

EUR 469 | 04.11.2018 | Hot Travel

photo

Dienvidtaizemes salu kruīzs

Taizemes dienvidi ar smaragdzaļajām salām, gleznainajiem līcīšiem, garajām baltajām pludmalēm sniegs Tev neatkārtojamu atpūtu!

EUR 2305 | 13.12.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Lēti lidojumi | Karstās ceļazīmes

Turcija, Grieķija, Bulgārija, Horvātija, Spānija, Portugāle un Kanāriju salu kūrortos! Aviokompāniju akcijas.

EUR 180 | 31.01.2019 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Kambodža + Pludmales atpūta

Izlidošana no Rīgas uz 10 naktīm.

EUR 1899 | 01.02.2019 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv