Redakcijas sadaļu atbalsta

Hotelstars Union nosaka stratēģisko virzienu

Hotelstars Union nosaka stratē

Foto: pixabay.com

HSU prezidents Jenss Zimmers Kristensens (Jens Zimmer Christensen): Nākotne ir uz viesnīcu orientēta klasifikācija, tas ir starptautiski konkurētspējīga Eiropas tūrisma galamērķa stūrakmens.

Hotelstars Union (HSU) 17 dalībvalstu pārstāvji tikās Vīnē, lai apspriestu nākotnes izaicinājumus, lai nodrošinātu veiksmīgu stratēģiskās partnerības turpinājumu. Vadības padome īpaši atzinīgi novērtēja Gruziju, Franciju un Poliju kā potenciālos jaunos partnerus Hotelstars Union ģimenē. Katra valsts apstiprināja savu konkrēto interesi par dalību HSU, jo saskaņotie kritēriji ir viesnīcu industrijas nākotne.

Savā ievadā pašreizējais Hotelstars Union prezidents (HSU) Jenss Zimmers Kristensens (Jens Zimmer Christensen) uzsvēra, cik svarīgi ir strādāt kopā, lai izveidotu kopīgu viesnīcu klasifikāciju, lai nodrošinātu augstas kvalitātes zvaigznes 180 miljoniem potenciālo viesnīcu viesiem un 50 000 viesnīcām. "Tas ir gaidāmais mūsu kritēriju kataloga pārskatīšanas process, kas būs viens no mūsu lielākajiem izaicinājumiem tuvākajā nākotnē," sacīja HSU prezidents un identificēja kritēriju modernizāciju, lielāku pārredzamību un elastīgāku sistēmu kā svarīgākos mērķus.

Papildus gaidāmajam pārskatīšanas procesam, sesijas otrais galvenais temats bija HSU profila nostiprināšana. Īpaši virzoties tiešsaistes ceļojumu aģentiem (OTA), HSU apņēmās palielināt savu redzamību kā spēcīgs zīmols. "Veicot tiešsaistes pārskatus, vēl svarīgāk ir paplašināt šo uzticamo un objektīvo zvaigžņu vērtējumu visā Eiropā, jo īpaši ar tādām lielām platformām kā Booking.com un TripAdvisor, ar kurām mēs diskutējam par to, kā parādīt zvaigžņu vērtējumus to platformās. ", Ziņoja Jens Zimmer Christensen.

"Oficiālajam zvaigžņu vērtējumam ir jānodrošina vērtīga informācija klientiem un  tai jāparādās arī daudzās citās vērtēšanas platformās. Tieši tāpēc, mums ir nepieciešama uz nākotni vērsta viesnīcu klasifikācija, kas ir stūrakmens Eiropas tūrisma galamērķa kvalitātes standartam starptautiskajā mērogā, "secināja HSU prezidents.

Hotelstars Union

Saskaņā ar HOTREC - Hospitality Europe patronāžu Austrijas, Čehijas, Vācijas, Ungārijas, Nīderlandes, Zviedrijas un Šveices viesnīcu asociācijas ir izveidojušas Hotelstars Savienību. Zvaigžņu saimei pievienojās Beļģija, Dānija, Igaunija, Grieķija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta un Slovēnija. To produkts ir saskaņots kritēriju katalogs viesnīcu klasifikācijai, lai viesiem un viesnīcu īpašniekiem nodrošinātu pārredzamību un drošību. Sīkāka informācija atrodama www.hotelstars.eu.


Avots: Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija

photo

Uz Maiami ar Aeroflot!

Uz Maiami ar Aeroflot ar komfortabliem laineriem.

TBS

photo

Supercena uz Grieķiju 25/05 no 189 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 25/05 uz 10 naktīm no 189 € !

EUR 189 | 29.05.2018 | Hot Travel

photo

BĒRNU SVĒTKI

Šogad svētkus svinēsim 2. jūnijā Kena parkā. Svētki sāksies plkst. 11.40 ar jestru gājienu no Jēkabpils Tautas nama pa Brīvības ielu līdz Kena parkam.

Jēkabpils TIC

photo

SANATORIJA "EGLE" - atlaides

Sanatorija "Egle" ārstnieciskais reabilitācijas centrs ar ūdens un dubļu ārstēšanu, Atlaide 6%, pensionāriem 7%.

EUR 56 | 30.06.2018 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Albānija un Ziemeļgrieķija no 390 €

Izbraukšana ar autobusu no Rīgas.

EUR 390 | 01.08.2018 | Antario

photo

Pārsteidzošā Kazahstāna

Kazahstāna, stepes valsts, kas atrodas pašā Eirāzijas centrā, daudziem cilvēkiem pasaulē joprojām ir terra incognita, nezināmā zeme. Dodies to iepazīt!

EUR 1130 | 15.08.2018 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv