Redakcijas sadaļu atbalsta

Hotelstars Union nosaka stratēģisko virzienu

HSU prezidents Jenss Zimmers Kristensens (Jens Zimmer Christensen): Nākotne ir uz viesnīcu orientēta klasifikācija, tas ir starptautiski konkurētspējīga Eiropas tūrisma galamērķa stūrakmens.

Hotelstars Union (HSU) 17 dalībvalstu pārstāvji tikās Vīnē, lai apspriestu nākotnes izaicinājumus, lai nodrošinātu veiksmīgu stratēģiskās partnerības turpinājumu. Vadības padome īpaši atzinīgi novērtēja Gruziju, Franciju un Poliju kā potenciālos jaunos partnerus Hotelstars Union ģimenē. Katra valsts apstiprināja savu konkrēto interesi par dalību HSU, jo saskaņotie kritēriji ir viesnīcu industrijas nākotne.

Savā ievadā pašreizējais Hotelstars Union prezidents (HSU) Jenss Zimmers Kristensens (Jens Zimmer Christensen) uzsvēra, cik svarīgi ir strādāt kopā, lai izveidotu kopīgu viesnīcu klasifikāciju, lai nodrošinātu augstas kvalitātes zvaigznes 180 miljoniem potenciālo viesnīcu viesiem un 50 000 viesnīcām. "Tas ir gaidāmais mūsu kritēriju kataloga pārskatīšanas process, kas būs viens no mūsu lielākajiem izaicinājumiem tuvākajā nākotnē," sacīja HSU prezidents un identificēja kritēriju modernizāciju, lielāku pārredzamību un elastīgāku sistēmu kā svarīgākos mērķus.

Papildus gaidāmajam pārskatīšanas procesam, sesijas otrais galvenais temats bija HSU profila nostiprināšana. Īpaši virzoties tiešsaistes ceļojumu aģentiem (OTA), HSU apņēmās palielināt savu redzamību kā spēcīgs zīmols. "Veicot tiešsaistes pārskatus, vēl svarīgāk ir paplašināt šo uzticamo un objektīvo zvaigžņu vērtējumu visā Eiropā, jo īpaši ar tādām lielām platformām kā Booking.com un TripAdvisor, ar kurām mēs diskutējam par to, kā parādīt zvaigžņu vērtējumus to platformās. ", Ziņoja Jens Zimmer Christensen.

"Oficiālajam zvaigžņu vērtējumam ir jānodrošina vērtīga informācija klientiem un  tai jāparādās arī daudzās citās vērtēšanas platformās. Tieši tāpēc, mums ir nepieciešama uz nākotni vērsta viesnīcu klasifikācija, kas ir stūrakmens Eiropas tūrisma galamērķa kvalitātes standartam starptautiskajā mērogā, "secināja HSU prezidents.

Hotelstars Union

Saskaņā ar HOTREC - Hospitality Europe patronāžu Austrijas, Čehijas, Vācijas, Ungārijas, Nīderlandes, Zviedrijas un Šveices viesnīcu asociācijas ir izveidojušas Hotelstars Savienību. Zvaigžņu saimei pievienojās Beļģija, Dānija, Igaunija, Grieķija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta un Slovēnija. To produkts ir saskaņots kritēriju katalogs viesnīcu klasifikācijai, lai viesiem un viesnīcu īpašniekiem nodrošinātu pārredzamību un drošību. Sīkāka informācija atrodama www.hotelstars.eu.


Avots: Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija

photo

Salakas festivāls Palangā- 09.02.2019

Salakas svētki tuvojas! Lietuvas viesmīlība, Salakas festivāls, cepelīni, protams, delfinārija apmeklējums. Īsta svētku diena Lietuvā, 09.02.2019, tikai 21 EUR

EUR 21 | 23.01.2019 | Nikos Travel

photo

Supercena uz Ēģipti 25/01 no 339 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu no Tallinas lidostas 25/01 uz nedēļu no 339 € !

EUR 339 | 25.01.2019 | Hot Travel

photo

Janvāra vēlās brokastis

Bagātīgs bufetes galds ar aukstajiem, karstajiem un saldajiem ēdieniem jau šo svētdien. 15.00 EUR ar priekšapmaksu līdz 24.01.2019.!

EUR 15.00 | 25.01.2019 | Niklāvs

photo

Lido uz Liepāju!

Piektdienas naktī ielido Liepājā un pirmdien agri no rīta esi jau atpakaļ Rīgā - izcils scenārijs izcilai nedēļas nogalei Liepājā.

Liepājas reģiona TIB

photo

Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 Valmieras koncertzālē notiks pirmais izklaidējošs vakara šovs - ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''.

Valmieras TIC

photo

Atpūtas ceļojumi

Turcija, Ēģipte, Kanāriju salas, Taizeme, Itālija, Grieķija, Spānija...

EUR 299 | 30.04.2019 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Aviokompānija Alitalia

Uz saviem lidojumiem aviokompānija Alitalia piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām.

EUR 169 | 30.04.2019 | AvioKases.lv

photo

airBaltic lidojumi

Populārākie galamērķi par ļoti izdevīgām cenām.

EUR 55 | 30.04.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Rumānija zirgu seglos

Rumānijas vērtība ir Karpatu kalni – liela daļa maršruta ir pa līkumotajiem kalnu ceļiem. Vēl iespaidīgāk to visu ir baudīt zirga mugurā. Dodies piedzīvojumā!

EUR 1979 | 08.05.2019 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv