Redakcijas sadaļu atbalsta

Hotelstars Union nosaka stratēģisko virzienu

HSU prezidents Jenss Zimmers Kristensens (Jens Zimmer Christensen): Nākotne ir uz viesnīcu orientēta klasifikācija, tas ir starptautiski konkurētspējīga Eiropas tūrisma galamērķa stūrakmens.

Hotelstars Union (HSU) 17 dalībvalstu pārstāvji tikās Vīnē, lai apspriestu nākotnes izaicinājumus, lai nodrošinātu veiksmīgu stratēģiskās partnerības turpinājumu. Vadības padome īpaši atzinīgi novērtēja Gruziju, Franciju un Poliju kā potenciālos jaunos partnerus Hotelstars Union ģimenē. Katra valsts apstiprināja savu konkrēto interesi par dalību HSU, jo saskaņotie kritēriji ir viesnīcu industrijas nākotne.

Savā ievadā pašreizējais Hotelstars Union prezidents (HSU) Jenss Zimmers Kristensens (Jens Zimmer Christensen) uzsvēra, cik svarīgi ir strādāt kopā, lai izveidotu kopīgu viesnīcu klasifikāciju, lai nodrošinātu augstas kvalitātes zvaigznes 180 miljoniem potenciālo viesnīcu viesiem un 50 000 viesnīcām. "Tas ir gaidāmais mūsu kritēriju kataloga pārskatīšanas process, kas būs viens no mūsu lielākajiem izaicinājumiem tuvākajā nākotnē," sacīja HSU prezidents un identificēja kritēriju modernizāciju, lielāku pārredzamību un elastīgāku sistēmu kā svarīgākos mērķus.

Papildus gaidāmajam pārskatīšanas procesam, sesijas otrais galvenais temats bija HSU profila nostiprināšana. Īpaši virzoties tiešsaistes ceļojumu aģentiem (OTA), HSU apņēmās palielināt savu redzamību kā spēcīgs zīmols. "Veicot tiešsaistes pārskatus, vēl svarīgāk ir paplašināt šo uzticamo un objektīvo zvaigžņu vērtējumu visā Eiropā, jo īpaši ar tādām lielām platformām kā Booking.com un TripAdvisor, ar kurām mēs diskutējam par to, kā parādīt zvaigžņu vērtējumus to platformās. ", Ziņoja Jens Zimmer Christensen.

"Oficiālajam zvaigžņu vērtējumam ir jānodrošina vērtīga informācija klientiem un  tai jāparādās arī daudzās citās vērtēšanas platformās. Tieši tāpēc, mums ir nepieciešama uz nākotni vērsta viesnīcu klasifikācija, kas ir stūrakmens Eiropas tūrisma galamērķa kvalitātes standartam starptautiskajā mērogā, "secināja HSU prezidents.

Hotelstars Union

Saskaņā ar HOTREC - Hospitality Europe patronāžu Austrijas, Čehijas, Vācijas, Ungārijas, Nīderlandes, Zviedrijas un Šveices viesnīcu asociācijas ir izveidojušas Hotelstars Savienību. Zvaigžņu saimei pievienojās Beļģija, Dānija, Igaunija, Grieķija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta un Slovēnija. To produkts ir saskaņots kritēriju katalogs viesnīcu klasifikācijai, lai viesiem un viesnīcu īpašniekiem nodrošinātu pārredzamību un drošību. Sīkāka informācija atrodama www.hotelstars.eu.


Avots: Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija

BAT - 3272
photo

Atpūta pie Klusā okeāna no 666 EUR!

Losandželosa,vai saīsināti par L.A., saukta arī par Eņģeļu pilsētu, ir pilsēta ASV dienvidrietumos pie Klusā okeāna.

EUR 666 | 23.08.2018 | TBS

photo

Delfinarijs un Jūras muzejs- 25.08.2018

Pēdējās vietas uz delfināriju un Jūras muzeju, 25.08.2018, skaists vasaras noslēguma brauciens, tikai 19.00 EUR

EUR 19.00 | 24.08.2018 | Nikos Travel

photo

Supercena uz Grieķiju 25/08 no 169 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 25/08 uz nedēļu no 169 € !

EUR 169 | 26.08.2018 | Hot Travel

photo

Pārsteidzošā Kazahstāna

Kazahstāna, stepes valsts, kas atrodas pašā Eirāzijas centrā, daudziem cilvēkiem pasaulē joprojām ir terra incognita, nezināmā zeme. Dodies to iepazīt!

EUR 1130 | 04.09.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

TEĀTRA IZRĀDE “HAMLETS”

22. septembrī Daugavpils teātrī būs skatāma izrāde “Hamlets” (pēc Viljama Šekspīra lugas motīviem).

Daugavpils TIC

photo

Spānija - Costa Del Sol!

Spānijas dienvidi - atpūta Costa Del Sol piekraste! Atpūta pie jūras un ekskursijas. Ceļojumā būs iespēja apmeklēt Gibraltāru. Cena no 349eur.

EUR 349 | 21.10.2018 | Interlux Travel

photo

Aviokase.lv - lēti lidojumi!

Zemo cenu lidojumi un regulāro aviokompāniju reisi.

EUR 19 | 31.10.2018 | Astra Tūre Daugavpils

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv