Redakcijas sadaļu atbalsta

Lidmašīnai ASV uzsprāgst dzinējs, tiek izsists logs, bet tā tāpat droši nosēžas

Lidmašīnai ASV uzsprāgst dzinē

Foto: Pixabay.com

Pirms aptuveni nedēļas Amerikas Savienotajās Valstīs milzīgu pārbīli piedzīvoja kāda "Southwest Airlines" lidojuma pasažieri, kuri pēkšņi izdzirdēja milzīgu blīkšķi un pēc tam arī izjuta ko nozīmē izsists lidmašīnas logs aptuveni 10 kilometru augstumā. Tomēr pat šādā situācijā, lidmašīnas piloti spēja lidaparātu nosēdināt, glābjot visu, izņemot kādas sievietes, dzīvības.

Sākotnējā izpēte lieciena, ka dzinējā saplīsusi viena no lāpstiņām, tās detaļām iekļūstot tālāk dzinējā, kas izraisījis eksploziju. "Boeing 737-700" tipa lidaparāts bija ceļā no Ņujorkas uz Dalasu. Uz klāja bijuši aptuveni 150 cilvēki, ieskaitot gaisa kuģa apkalpi.

Vienīgais negadījumā bojāgājušais bija kāda sieviete, kas sēdēja vietā pie kuras pēc dzinēja sprādziena ielidoja metāla daļa, izsitot logu. Milzīgās gaisa straumes sievieti esot teju izrāvušas pa logu, tomēr pārējie pasažieri viņu ievilkuši atpakaļ. Tas gan nav palīdzējis, jo sieviete no gūtajiem ievainojumiem mirusi. Kopš 2009.gada šī sieviete ir pirmais bojā gājušais ASV aviācijā.

Publicētajās pilotu sarunās dzirdams kā abi piloti sarunājas ar gaisa satiksmes kontroles centru, situāciju raksturojot "mums trūkst daļa lidaparāta, nedarbojas viens dzinējs un šķiet, ka kāds izlidoja pa logu. Mēs samazināsim ātrumu".

Bijušais ASV gaisa spēku pilots veiksmīgi spējis lidmašīnu savaldīt pēc dekompresijas un to nosēdināt ar vienu dzinēju, tādējādi izglābjot aptuveni 150 cilvēku dzīvības.

Paredzēts ka negadījuma izmeklēšana varētu aizņemt līdz pat 15 mēnešiem.Avots: BalticTravelnews.com/BBC.com

photo

Salaspils novada svētki 26.maijā

Laima Vaikule, Aija Andrejeva un daudzi citi sveiks Salaspili svētkos. Īpaši jauka programma paredzēta bērniem Rīgavas un mākslas dārzā plkst. 12.00 - 18.00.

Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs

photo

Uz Vašingtonu ar Aeroflot!

Labi savienojumi, komfortabli laineri.

TBS

photo

Dārza svētki "Kurzemniekos"

Svētdien, 27.maijā no plkst. 12.00-17.00 Dārza svētki "Kurzemniekos" ar Talsu pusē ražotajiem produktiem, kāzu foto izstādi ābeļdārzā, teātri un pārgājienu.

Talsu novada pašvaldība

photo

Supercena uz Grieķiju 31/05 no 218 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 31/05 uz nedēļu no 218 € !

EUR 218 | 31.05.2018 | Hot Travel

photo

Visiem WMF galda piederumiem 20% atlaide!

Lieliska iespēja iegādāties izsmalcinātos un kvalitatīvos WMF galda piederumus ar 20% atlaidi! Piedāvājums spēkā līdz 2. jūnijam (arī specpasūtījumiem)!

Arkolat

photo

Vasaras saulgriežu ielīgošana

21. jūnijā plkst. 20.00 notiks par tradīciju kļuvusī vasaras saulgriežu ielīgošana Daugavas krastā. Šogad apmeklētājus priecēs “Jauno Jāņu Orķestris"

Jēkabpils TIC

photo

Sasmelies Liepājas pozitīvo enerģiju!

Ieplāno Liepāju, lai pēc tam būtu atkal enerģija darīt un darīt! Nedēļas nogale Liepājā sniedz vairāk enerģijas nekā nedēļas atpūta citur.

Liepājas reģiona TIB

photo

Sapņu zeme - Portugāle

Portugālē saule spīd vairāk nekā citur Eiropā, te ir fantastiska gastronomija un izcili vīni, turklāt ļoti viesmīlīgi vietējie ļaudis. Iepazīsim īsto Portugāli!

EUR 1495 | 29.08.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Pludmales atpūta Kiprā no 300 €

Izlidošana no Rīgas uz Larnaku un Pafosu.

EUR 300 | 13.09.2018 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv