Redakcijas sadaļu atbalsta

Škoda sper nākošos soļus partneru tīkla attīstīšanā Latvijā

ŠKODA paplašina savu partneru tīklu Rīgā un Latvijas reģionos un uzsāk sadarbību ar jauniem ŠKODA servisa pakalpojumu sniedzējiem, kā arī šī gada pavasarī sāks jauna ŠKODA pilna servisa dīlera centra būvniecību Rīgā.

Kopš pagājušā gada oktobra ŠKODA zīmols un dīleru tīkls Latvijā ir pieredzējis būtiskas izmaiņas gan piedāvāto modeļu klāsta un pozicionējuma ziņā, gan partneru tīkla attīstībā. No 2017.  gada 2. oktobra Krasta ielā 5, Rīgā, darbojas jaunais ŠKODA pilna servisa dīlera centrs “Green Motors”, kas nodrošina pilnu automašīnu pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu klāstu.

Savukārt, jau tuvākajā laikā Rīgā tiks uzsākta otrā ŠKODA pilna servisa centra būvniecība, kura autosalona platība būs 650 m2 un servisa zona  900 m2. Šajā kompleksā plānots būvēt modernu virsbūvju un krāsošana cehu, kā arī lietoto auto salonu. Auto centra atvēršana plānota 2019 gada otrajā ceturksnī.

Papildu jaunajam autocentram Krasta ielā 5, Rīgā ir iespējams saņemt servisa pakalpojumus un iegādāties oriģinālās rezerves daļas arī pie diviem autorizētajiem servisa partneriem: “Auto Īle un Herbst” Brīvības gatvē 246 un kopš februāra vidus arī “Karlo Motors” Kleistu ielā 31. Pavisam drīz servisa pakalpojumus ŠKODA automašīnām nodrošinās arī “Karlo Motors” uzņēmums Vecajā Biķernieku ielā 3.

Strādājot ar potenciālajiem investoriem pie ŠKODA servisa un dīleru tīkla paplašināšanas, ŠKODA jau nodrošina servisa pakalpojumus arī citos Latvijas reģionos. Kopš šī gada aprīļa ŠKODA servisa pakalpojumus  Latgales reģionā nodrošina “Auto Welle”, kas atrodas Daugavpilī, kuram ir liela pieredze auto nozarē Latgales reģionā.

Kurzemes reģionā ŠKODA īpašnieki servisa un garantijas pakalpojums joprojām var saņemt Liepājā -uzņēmumā “SD Autocentrs”, Zemnieku ielā 68.

Vidzemes reģionā pēcpārdošanas pakalpojumus – garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus – ŠKODA klientiem kopš šī gada aprīļa nodrošina uzņēmums ‘’Mūsu Auto Valmiera’’ Valmierā, Rīgas ielā 86a, kas sevi ir apliecinājis kā viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Vidzemē.

“Mūsu tuvāko gadu mērķis ir, lai ŠKODA kļūtu par vienu no vadošajiem auto zīmoliem Latvijā.  Lai sasniegtu izvirzītos  mērķus, esam apvienojuši sadarbības partnerus un turpinām darbu pie dīleru centru attīstības gan Rīgā, gan Latvijas reģionos. ŠKODA tuvākajā nākotnē paplašinās savu modeļu gammu strauji augošajos segmentos, kā arī pastāvīgi modernizē savu esošo modeļu klāstu, ieviešot tajos modernākās tehnoloģijas, saglabājot tādas ŠKODA priekšrocības kā ietilpība un komforts, uzturēšanas izmaksas un atjautīgi risinājumi, kas padara ŠKODA automašīnas ērtas un praktiskas to lietošanā. Tādā veidā ŠKODA piedāvās Latvijas pircējiem plašas izvēles iespējas,” uzsver Māris Jansons, “Auto 100” Latvijas filiāles vadītājs.

Visa aktuālākā informācija par jaunajiem ŠKODA modeļiem, servisa partneriem un piedāvājumiem atrodama mājas lapā www.skoda.lv

Škoda auto

›  ir viens no vecākajiem auto ražotājiem pasaulē. Uzņēmums tika dibināts 1895. gadā – automobiļu pirmsākumu laikā. Šodien uzņēmuma galvenā mītne nemainīgi atrodas Mlada Boļeslavā.

›  šobrīd pieejamas sekojošu modeļu sērijas: CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, KAROQ, KODIAQ un SUPERB.

›  2017. gadā klientiem visā pasaulē piegādāja1,2 miljonus automašīnu.

›  ir viens no veiksmīgākajiem auto ražotājiem pasaulē, Volkswagen Group sastāvā kopš 1991. gada. ŠKODA sadarbībā ar uzņēmumu grupu neatkarīgi ražo un izstrādā automašīnas, kā arī komponentes dzinējiem un transmisijām.

›  darbojas trīs vietās Čehijā; ar ražotņu tīklu Ķīnā, Krievijā, Slovākijā un Indijā, lielākoties sadarbībā ar grupas partneriem, kā arī Ukrainā un Kazahstānā, sadarbojoties ar vietējiem partneriem.

›  nodarbina vairāk nekā 30 000 cilvēku visā pasaulē un darbojas vairāk nekā 100 tirgos.

Avots: Škoda

BAT - 3272
photo

Supercena uz Grieķiju 01/09 no 179 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 01/09 uz nedēļu no 179 € !

EUR 179 | 31.08.2018 | Hot Travel

photo

Kāzas Grieķijā no 1163 €

EUR 1163 | 31.08.2018 | Latvia Tours

photo

Spāniju ar Azūra krasta apmeklējumu!

Ceļojuma laikā apmeklēsim divas vastis - Spāniju un Franciju!Interesantas ekskursijas un silta saule! Cena 299eur+189eur (ekskursijas)

EUR 299 | 13.09.2018 | Interlux Travel

photo

IESTUDĒJUMS “LUTIŠĶI. SIMTGADE”

20. septembrī, plkst.18.30 Daugavpils teātrī notiks režisores Paulas Pļavnieces, dramaturģes Justīnes Kļavas un mākslinieces Daces Slokas komandas iestudējums – “Lutišķi. Simtgade”.

Daugavpils TIC

photo

Saulainā Meksika ar atpūtu Kankūnā

Meksika iedarbojas uz visiem maņu orgāniem vienlaicīgi. Koša un karstasinīga, tā liek sirdij pukstēt straujāk. Ļaujies Meksikas vilinājumam!

EUR 3150 | 01.10.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Atpūta Punta Cana un Bavaro no 1475 €

Izlidošana no Rīgas uz 11 naktīm. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana (viss iekļauts).

EUR 1475 | 04.12.2018 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv