Redakcijas sadaļu atbalsta

Škoda sper nākošos soļus partneru tīkla attīstīšanā Latvijā

ŠKODA paplašina savu partneru tīklu Rīgā un Latvijas reģionos un uzsāk sadarbību ar jauniem ŠKODA servisa pakalpojumu sniedzējiem, kā arī šī gada pavasarī sāks jauna ŠKODA pilna servisa dīlera centra būvniecību Rīgā.

Kopš pagājušā gada oktobra ŠKODA zīmols un dīleru tīkls Latvijā ir pieredzējis būtiskas izmaiņas gan piedāvāto modeļu klāsta un pozicionējuma ziņā, gan partneru tīkla attīstībā. No 2017.  gada 2. oktobra Krasta ielā 5, Rīgā, darbojas jaunais ŠKODA pilna servisa dīlera centrs “Green Motors”, kas nodrošina pilnu automašīnu pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu klāstu.

Savukārt, jau tuvākajā laikā Rīgā tiks uzsākta otrā ŠKODA pilna servisa centra būvniecība, kura autosalona platība būs 650 m2 un servisa zona  900 m2. Šajā kompleksā plānots būvēt modernu virsbūvju un krāsošana cehu, kā arī lietoto auto salonu. Auto centra atvēršana plānota 2019 gada otrajā ceturksnī.

Papildu jaunajam autocentram Krasta ielā 5, Rīgā ir iespējams saņemt servisa pakalpojumus un iegādāties oriģinālās rezerves daļas arī pie diviem autorizētajiem servisa partneriem: “Auto Īle un Herbst” Brīvības gatvē 246 un kopš februāra vidus arī “Karlo Motors” Kleistu ielā 31. Pavisam drīz servisa pakalpojumus ŠKODA automašīnām nodrošinās arī “Karlo Motors” uzņēmums Vecajā Biķernieku ielā 3.

Strādājot ar potenciālajiem investoriem pie ŠKODA servisa un dīleru tīkla paplašināšanas, ŠKODA jau nodrošina servisa pakalpojumus arī citos Latvijas reģionos. Kopš šī gada aprīļa ŠKODA servisa pakalpojumus  Latgales reģionā nodrošina “Auto Welle”, kas atrodas Daugavpilī, kuram ir liela pieredze auto nozarē Latgales reģionā.

Kurzemes reģionā ŠKODA īpašnieki servisa un garantijas pakalpojums joprojām var saņemt Liepājā -uzņēmumā “SD Autocentrs”, Zemnieku ielā 68.

Vidzemes reģionā pēcpārdošanas pakalpojumus – garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus – ŠKODA klientiem kopš šī gada aprīļa nodrošina uzņēmums ‘’Mūsu Auto Valmiera’’ Valmierā, Rīgas ielā 86a, kas sevi ir apliecinājis kā viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Vidzemē.

“Mūsu tuvāko gadu mērķis ir, lai ŠKODA kļūtu par vienu no vadošajiem auto zīmoliem Latvijā.  Lai sasniegtu izvirzītos  mērķus, esam apvienojuši sadarbības partnerus un turpinām darbu pie dīleru centru attīstības gan Rīgā, gan Latvijas reģionos. ŠKODA tuvākajā nākotnē paplašinās savu modeļu gammu strauji augošajos segmentos, kā arī pastāvīgi modernizē savu esošo modeļu klāstu, ieviešot tajos modernākās tehnoloģijas, saglabājot tādas ŠKODA priekšrocības kā ietilpība un komforts, uzturēšanas izmaksas un atjautīgi risinājumi, kas padara ŠKODA automašīnas ērtas un praktiskas to lietošanā. Tādā veidā ŠKODA piedāvās Latvijas pircējiem plašas izvēles iespējas,” uzsver Māris Jansons, “Auto 100” Latvijas filiāles vadītājs.

Visa aktuālākā informācija par jaunajiem ŠKODA modeļiem, servisa partneriem un piedāvājumiem atrodama mājas lapā www.skoda.lv

Škoda auto

›  ir viens no vecākajiem auto ražotājiem pasaulē. Uzņēmums tika dibināts 1895. gadā – automobiļu pirmsākumu laikā. Šodien uzņēmuma galvenā mītne nemainīgi atrodas Mlada Boļeslavā.

›  šobrīd pieejamas sekojošu modeļu sērijas: CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, KAROQ, KODIAQ un SUPERB.

›  2017. gadā klientiem visā pasaulē piegādāja1,2 miljonus automašīnu.

›  ir viens no veiksmīgākajiem auto ražotājiem pasaulē, Volkswagen Group sastāvā kopš 1991. gada. ŠKODA sadarbībā ar uzņēmumu grupu neatkarīgi ražo un izstrādā automašīnas, kā arī komponentes dzinējiem un transmisijām.

›  darbojas trīs vietās Čehijā; ar ražotņu tīklu Ķīnā, Krievijā, Slovākijā un Indijā, lielākoties sadarbībā ar grupas partneriem, kā arī Ukrainā un Kazahstānā, sadarbojoties ar vietējiem partneriem.

›  nodarbina vairāk nekā 30 000 cilvēku visā pasaulē un darbojas vairāk nekā 100 tirgos.

Avots: Škoda

photo

Salakas festivāls Palangā- 09.02.2019

Salakas svētki tuvojas! Lietuvas viesmīlība, Salakas festivāls, cepelīni, protams, delfinārija apmeklējums. Īsta svētku diena Lietuvā, 09.02.2019, tikai 21 EUR

EUR 21 | 23.01.2019 | Nikos Travel

photo

Supercena uz Ēģipti 25/01 no 339 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu no Tallinas lidostas 25/01 uz nedēļu no 339 € !

EUR 339 | 25.01.2019 | Hot Travel

photo

Janvāra vēlās brokastis

Bagātīgs bufetes galds ar aukstajiem, karstajiem un saldajiem ēdieniem jau šo svētdien. 15.00 EUR ar priekšapmaksu līdz 24.01.2019.!

EUR 15.00 | 25.01.2019 | Niklāvs

photo

Lido uz Liepāju!

Piektdienas naktī ielido Liepājā un pirmdien agri no rīta esi jau atpakaļ Rīgā - izcils scenārijs izcilai nedēļas nogalei Liepājā.

Liepājas reģiona TIB

photo

Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

2019. gada 13. februārī, plkst.19.00 Valmieras koncertzālē notiks pirmais izklaidējošs vakara šovs - ''Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti''.

Valmieras TIC

photo

Atpūtas ceļojumi

Turcija, Ēģipte, Kanāriju salas, Taizeme, Itālija, Grieķija, Spānija...

EUR 299 | 30.04.2019 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Aviokompānija Alitalia

Uz saviem lidojumiem aviokompānija Alitalia piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām.

EUR 169 | 30.04.2019 | AvioKases.lv

photo

airBaltic lidojumi

Populārākie galamērķi par ļoti izdevīgām cenām.

EUR 55 | 30.04.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Rumānija zirgu seglos

Rumānijas vērtība ir Karpatu kalni – liela daļa maršruta ir pa līkumotajiem kalnu ceļiem. Vēl iespaidīgāk to visu ir baudīt zirga mugurā. Dodies piedzīvojumā!

EUR 1979 | 08.05.2019 | Jēkaba Ceļojumi

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv