Redakcijas sadaļu atbalsta

Cēsu koncertzāle stiprina sadarbību ar «Opel»

Auto zīmols “Opel” turpina pērn uzsākto sadarbību, nododot uz gadu bezmaksas lietošanā Vidzemes koncertzālei “Cēsis” auto “Opel Insignia”. Automašīnas atslēgas koncertzāles “Cēsis” direktoram Jurim Žagaram pasniedz uzņēmuma “Auto Blitz” valdes loceklis Normunds Piebalgs.

Jaunais “Insignia Sports Tourer” ir pirms gada aizsāktās “Opel” un koncertzāles “Cēsis” sadarbības turpinājums. Jau 2017. gada sezonā koncertzāles izstāžu zāle ieguva jaunu vārdu – “Insignia” mākslas galerija, un “Opel” atbalsts dod iespēju apmeklētājiem ne tikai baudīt lieliskus koncertus, bet arī regulāras profesionālās mākslas izstādes.

“Mums ir svarīgi, lai partnerība atbilstu kopējam tēlam, jo koncertzāle nav tikai fiziska telpa, bet gan sajūtu kopums. Līdz ar to esam priecīgi, ka mūs uzrunājis “Opel” ar savu flagmaņa modeli “Insignia”, kļūstot tieši par vizuālās mākslas aktivitāšu atbalstītāju. Tā ir profesionālās mākslas galerija, kurā tiek izstādīti labāko Latvijas mākslinieku mākslas darbi,” stāsta Juris Žagars, koncertzāles “Cēsis” direktors.

Tagad, pateicoties “Opel” atbalstam, koncertzālei ir iespēja ikdienas vajadzībām un mūziķu transportēšanai izmantot jaunu auto. Kā uzsver Juris Žagars, sadarbību var raksturot ar trīs atslēgas vārdiem – samērība, profesionalitāte un gaume.

“Mūsu koncertzāle ir samērīga Cēsīm un Vidzemes reģionam, savukārt profesionalitāte un gaume ir koncertzāles pamatbūtība. Līdzīgas ir arī “Opel” vērtības - auto izceļas ar vācu kvalitāti, samērību veiktspējā un cenā, kā arī gaumīgu dizainu.  Tādai, manuprāt, ir jābūt arī mākslas iestādei – stilīgai un gaumīgai. Vēl viena īpašība, kas piemīt gan jaunajam auto, gan Cēsu koncertzālei – spēja pārsteigt. “Opel Insignia” ārējais askētisms slēpj pārsteidzošu funkcionalitāti. Savukārt INSIGNIA mākslas galerija jau 13.janvārī apmeklētājus pārsteigs ar pirmo 2018. gada izstādi - Latvijas Mākslas akadēmijas profesora Alekseja Naumova ainavu ekspozīciju,” tā Žagars.

“Koncertzāle “Cēsis” dāvā mākslas baudījumu iedzīvotājiem, tā ir pieejama ikvienam, tāds ir arī  mūsu produkts – sasniedzams un pieejams,” norāda “Auto Blitz” valdes loceklis Normunds Piebalgs. Minēto apliecina arī fakts, ka pērn “Auto Blitz” pārdoto automašīnu skaits pieaudzis līdz 527 vienībām un uz gada sākumu klientu pasūtījumi jau sastāda 115 jaunas “Opel” automašīnas.

Šogad koncertzāle "Cēsis" turpina piedāvāt augstvērtīgu programmu. 2018. gada pavasara jaunums - koncertzāles organizēts vēl nebijis festivāls "Pētera Vaska mūzikas aprīlis", kura ietvaros gaidāmi trīs koncerti. Tiek turpinātas koncertu sērijas arī konkrētos mūzikas žanros - Jazz Lounge un Ambiente skatuve, kā arī neatņemamā vērtība – akadēmiskās mūzikas koncerti. Sezona maija pēdējā nedēļas nogalē tiks noslēgta ar Spāņu operas Galā koncertu, bet jūnijā gaidāma ikvasaras atkalsatikšanās ar “Kremerata Baltica” un Gidonu Krēmeru. Savukārt septembrī jaunā sezona tiks tradicionāli iesākta ar koncertzāles rīkoto festivālu “Čello Cēsis”.

Avots: Cēsu koncertzāle

BAT - 3272
photo

Uz Maiami ar Aeroflot

Uz Maiami ar Aeroflot ar komfortabliem laineriem. Vietu skaits par šo cenu ierobežots.

EUR 611 | 26.06.2018 | TBS

photo

Supercena uz Turciju 27/06 no 199 € !

Karstākie ceļojumi uz Turciju 26/06 un 27/06 uz nedēļu no 199 € !

EUR 199 | 28.06.2018 | Hot Travel

photo

Brīvdabas koncerts dziesmu svētku laikā

Dziesmu un deju svētku laikā aicinām apmeklēt Salaspils sadraudzības pilsētas Finstervaldes kora un četru dziedoņu koncertu Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā.

Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs

photo

Pastaiga "Tiksimies Rožu laukumā!" Liepājā

Līdz pat 31.augustam, ik dienas plkst. 14:00 pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā.

Liepājas reģiona TIB

photo

Ģimenes atpūta Lielupē

Atpūta ģimenei ar izmitināšanu, brokastīm, bērnu kluba un Wellness centra apmeklējumu

EUR 112 | 10.07.2018 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

Grieķijas antīkās vērtības

Grieķijā vēstures bagātības nav apslēptas tikai muzeju plauktos, tās ir visapkārt - ielās, laukumos, senu pilsētu drupās! Izzini seno rietumu civilizācijas zemi

EUR 1250 | 19.07.2018 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Pludmales atpūta Bali salā

Pludmales atpūta Bali salā

EUR 945 | 18.09.2018 | Antario

photo

Visa veida atpūtas iespējas Grieķija

Atpūta pludmalē, viesnīcas 2* - 5*, villas un apartamenti,,atpūta bērniem, ekskursiju tūres

EUR 299 | 30.09.2018 | Astra Tūre / AvioKases.lv

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv