Redakcijas sadaļu atbalsta

Cēsu koncertzāle stiprina sadarbību ar «Opel»

Auto zīmols “Opel” turpina pērn uzsākto sadarbību, nododot uz gadu bezmaksas lietošanā Vidzemes koncertzālei “Cēsis” auto “Opel Insignia”. Automašīnas atslēgas koncertzāles “Cēsis” direktoram Jurim Žagaram pasniedz uzņēmuma “Auto Blitz” valdes loceklis Normunds Piebalgs.

Jaunais “Insignia Sports Tourer” ir pirms gada aizsāktās “Opel” un koncertzāles “Cēsis” sadarbības turpinājums. Jau 2017. gada sezonā koncertzāles izstāžu zāle ieguva jaunu vārdu – “Insignia” mākslas galerija, un “Opel” atbalsts dod iespēju apmeklētājiem ne tikai baudīt lieliskus koncertus, bet arī regulāras profesionālās mākslas izstādes.

“Mums ir svarīgi, lai partnerība atbilstu kopējam tēlam, jo koncertzāle nav tikai fiziska telpa, bet gan sajūtu kopums. Līdz ar to esam priecīgi, ka mūs uzrunājis “Opel” ar savu flagmaņa modeli “Insignia”, kļūstot tieši par vizuālās mākslas aktivitāšu atbalstītāju. Tā ir profesionālās mākslas galerija, kurā tiek izstādīti labāko Latvijas mākslinieku mākslas darbi,” stāsta Juris Žagars, koncertzāles “Cēsis” direktors.

Tagad, pateicoties “Opel” atbalstam, koncertzālei ir iespēja ikdienas vajadzībām un mūziķu transportēšanai izmantot jaunu auto. Kā uzsver Juris Žagars, sadarbību var raksturot ar trīs atslēgas vārdiem – samērība, profesionalitāte un gaume.

“Mūsu koncertzāle ir samērīga Cēsīm un Vidzemes reģionam, savukārt profesionalitāte un gaume ir koncertzāles pamatbūtība. Līdzīgas ir arī “Opel” vērtības - auto izceļas ar vācu kvalitāti, samērību veiktspējā un cenā, kā arī gaumīgu dizainu.  Tādai, manuprāt, ir jābūt arī mākslas iestādei – stilīgai un gaumīgai. Vēl viena īpašība, kas piemīt gan jaunajam auto, gan Cēsu koncertzālei – spēja pārsteigt. “Opel Insignia” ārējais askētisms slēpj pārsteidzošu funkcionalitāti. Savukārt INSIGNIA mākslas galerija jau 13.janvārī apmeklētājus pārsteigs ar pirmo 2018. gada izstādi - Latvijas Mākslas akadēmijas profesora Alekseja Naumova ainavu ekspozīciju,” tā Žagars.

“Koncertzāle “Cēsis” dāvā mākslas baudījumu iedzīvotājiem, tā ir pieejama ikvienam, tāds ir arī  mūsu produkts – sasniedzams un pieejams,” norāda “Auto Blitz” valdes loceklis Normunds Piebalgs. Minēto apliecina arī fakts, ka pērn “Auto Blitz” pārdoto automašīnu skaits pieaudzis līdz 527 vienībām un uz gada sākumu klientu pasūtījumi jau sastāda 115 jaunas “Opel” automašīnas.

Šogad koncertzāle "Cēsis" turpina piedāvāt augstvērtīgu programmu. 2018. gada pavasara jaunums - koncertzāles organizēts vēl nebijis festivāls "Pētera Vaska mūzikas aprīlis", kura ietvaros gaidāmi trīs koncerti. Tiek turpinātas koncertu sērijas arī konkrētos mūzikas žanros - Jazz Lounge un Ambiente skatuve, kā arī neatņemamā vērtība – akadēmiskās mūzikas koncerti. Sezona maija pēdējā nedēļas nogalē tiks noslēgta ar Spāņu operas Galā koncertu, bet jūnijā gaidāma ikvasaras atkalsatikšanās ar “Kremerata Baltica” un Gidonu Krēmeru. Savukārt septembrī jaunā sezona tiks tradicionāli iesākta ar koncertzāles rīkoto festivālu “Čello Cēsis”.

Avots: Cēsu koncertzāle

karlis - 3314
photo

Ziemassvētki un Jaunais gads AAE

Sagaidi Ziemassvētkus un vai Jauno Gadu Abū Dabī 23/12, 30/12

EUR 755 | 26.10.2018 | Carlson Wagonlit Travel

photo

Supercena uz Ēģipti no 369 € !

Karstākie piedāvājumi uz Ēģipti, Hurgadu 28/10 uz nedēļu no 369 € !

EUR 369 | 28.10.2018 | Hot Travel

photo

Tavu brīvdienu galamērķis!

Mums ir scenārijs tavām brīvdienām Liepājā - baudi īpašu koncertu sēriju, gardēžu ceļojumu, teātra izrādes un galu galā - izvējojies!

Liepājas reģiona TIB

photo

Vēl var paspēt uz Vjetnamu novembrī!

Dodies novembrī ekskursijā uz Vjetnamu! No 05.11.-15.11.2018. Cenā iekļauts: 4*/3* viesnīca ar brokastīm;6 ekskursijas ar gidu; ēdināšana...Vēl vari paspēt!!!

EUR 655 | 08.11.2018 | 1Travel

photo

RUDENS SPA RITUĀLI

Mainoties gadalaikam, mainās arī Tava āda. Palutini sevi ar īpaši rudens periodam radītiem SPA rituāliem.

EUR 48 | 30.11.2018 | Lielupe by SemaraH Hotels

photo

BEZRŪPĪGA ATPŪTA

Kāpēc gan gaidīt brīvdienas... izraujieties no pilsētas steigas klusajā Jūrmalā.

Light House Jurmala

photo

Kaukāza kalnu turiāde Svanetijā

Augstu kalnos mīt citāda pasaule – mistēriju pilna, šarmanta, neizprotama un bezgalīga. Piedalies Jēkaba Ceļojumu 4. kalnu turiādē Kaukāzā!

EUR 1055 | 24.01.2019 | Jēkaba Ceļojumi

photo

Visa veida atpūtas iespējas Grieķija

Atpūta pludmalē, viesnīcas 2* - 5*, villas un apartamenti,,atpūta bērniem, ekskursiju tūres

EUR 299 | 31.01.2019 | Astra Tūre / AvioKases.lv

photo

Rīdzinieka karte - Atlaides no AvioKases

Atlaide par katras aviobiļetes pirkumu Aviokases.lv ofisā, Rīdzinieka kartes turētājam un diviem līdzbraucējiem.

EUR 22 | 31.01.2019 | AvioKases.lv

photo

Starptautiskās izstādes

Starptautiskās izstādes. Ielūdzam apmeklēt. Ieejas biļetes uz starptautiskajām izstādēm.

EUR 25 | 31.01.2019 | Astra Tūre Daugavpils

photo

Pludmales atpūta Zanzibārā no 1128 €

Izlidošana no Rīgas uz 10 naktīm.

EUR 1128 | 01.02.2019 | Antario

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv