Kas ir lietas, ko visvairāk nozog viesnīcās?

Cilvēki ir dažādi - vieni cenšas savu viesnīcas numuriņu atstāt labākā kārtībā nekā ieradās, savukārt citi zina par ko maksā - par iespēju neko nekārtot un visu samest uz zemes, tā sakot. Tāpat arī ir ar garnadžiem - kādam ko paņemt no viesnīcas būtu pēdējais, kas ienāk prātā, taču ir cilvēki, kam atvest kaut ko no viesnīcas mājās - ir teju vai tradīcija. Vai zini, kas ir tās lietas, ko viesnīcu viesi visbiežāk piesavinās?

Jāņem vērā, ka neminēsim tādus sīkumus - pie iemīļotākajiem viesnīcu suvenīriem pieder šampūni, ziepes un dušas želejas (38%), pildspalvas (21%), avīzes un žurnāli.

Savukārt no jau nopietnākām lietām, kas maina savus īpašniekus, jāmin: dvieļi (8% no zādzībām), čības (7%), vannas halāti, pelnu trauki un "Lūdzu netraucēt" zīmes. Lielāku un vērtīgāku lietu sarakstā ir arī televizori, tālvadības pultis, spoguļi un ūdens krāni. Tie, kas nesmādē arī nevērtīgākas lietas, paņem līdzi tualetes papīra ruļļus un ekonomiskās spuldzītes vai pat baterijas no tālvadības pultīm.

Ik pa laikam pasaulē parādās arī gana interesantas ziņas - kā piemēram, kāds zaglis Dubaijā centies iznest zeltīto podu...

Tomēr, lai cik smieklīgi tas neliktos, statistika pierāda, ka vairāk par pusi no viesnīcas viesiem vismaz reizi ir kaut ko paņēmuši uz mājām - vai tas būtu kāds suvenīrs (jau minētās ziepes, šampūni utt) vai arī lielākas lietas... Dažādi pētījumi norāda, ka 56% viesnīcu viesu kādreiz ir kaut ko paņēmuši no viesnīcas numura.

Lielākā daļa viesnīcnieku gan uz šādām mazām zādzībām piemiedz acis, īpaši tad, ja paņemtie suvenīri ir sīkumi - pildspalvas, skaistumkopšanas līdzekļi vai citi nieciņi, uz kuriem attēlots viesnīcas logo. Viesnīcu īpašnieki saprot, ka tā ir sava veida reklāma no viesu puses un neapzīmē to kā zagšanu. To drīzāk uztver kā viesu interesi par viesnīcu un vēlēšanos paturēt kādu piemiņas lietiņu. Tomēr gadījumos, kad suvenīrs ir kāds dārgāks priekšmets, piemēram, peldmētelis, viesnīcas mēdz diskrēti nosūtīt viesim uz mājām rēķinu vai arī pieprasa noskaitīt nepieciešamo summu no viesa kredītkartes.

Avots: BalticTravelnews.com/Lifehack.com

Lielo Ķīnas laternu festivāls- 23.11.2019

Lielo Ķīnas laternu festivāls- 23.11.2019

Lielo Ķīnas Laternu festivāls. Graujoši un iespaidīgi. Pa ceļam apmeklēsim karameļu darbnīcu, Krusta kalnu un Šauļus- 23.11.2019, EUR 21.00

EUR 21 | Nikos Travel

 Saudzējiet Dzimteni- atpūtieties ārzemēs!

Saudzējiet Dzimteni- atpūtieties ārzemēs!

😍 🌷Saudzējiet Dzimteni, atpūtieties ārzemēs! #vrktravel #svētki #праздник

VRK Travel

Day SPA atpūta Rīgas centrā

Day SPA atpūta Rīgas centrā

Ekskluzīva Moss of the Isles procedūra (60 min) pēc izvēles un vieglas pusdienas Grand Poet Cafe.

EUR 90 | Grand Poet Hotel by Semarah

Lieliskā Puketa tikai 799 €

Lieliskā Puketa tikai 799 €

Izlidošana no Rīgas. Cenā iekļauts: lidojums, transfērs, viesnīca, ēdināšana.

EUR 799 | Antario

Irāna Ziedoņa un Hafesa dzejas noskaņās

Irāna Ziedoņa un Hafesa dzejas noskaņās

Irāna vilina ziņkārīgos, bet ne visus laiž sev klāt. Tev atklāsies zeme, kurā mīt viesmīlīga tauta ar senām tradīcijām un neparastu kultūras mantojumu.

EUR 1895 | Jēkaba Ceļojumi

Autobusu noma - NEOPLAN N516(49 sēdvietas)

Autobusu noma - NEOPLAN N516(49 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām autobusu ar 49 sēdvietām. Organizējam pasažieru pārvadāšanu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs. Nodrošinām transfērus svinībām, kāzām...

AP SAULI

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv